Dizi Karakterleri

Gönül Dağı Selma Öğretmen Kimdir? Divane’nin Kızı

Gönül Dağı Selma Öğretmen dizinin yeni karakterlerinden bir tanesi. Dizinin yeni oyuncusu bakın hangi üniversiteden mezun olmuş!

Köprü Film yapımı Cumartesi akşamlarının en sevilen dizisi Gönül Dağı 3. sezonunda da reytingleri altüst ediyor. Bu sezonda Dilek’in ayrılmasının ardından diziye yeni karakterler de eklendi.

Dizinin dikkat çeken karakterlerinden biri olan Divane’nin kızı da bu sezonda merak uyandırdı. Divane’nin eşinin vefatından sonra kaybolmasının ardından ortada kalan kızı Selma’yı bir aile büyütmüştür.

gonul dagi selma resmiGenç ve güzel bir öğretmen olan Selma Öğretmen’e ulaşan Ciritçi Abdullah bakalım baba-kızı nasıl buluşturacak!

Gönül Dağı Selma Gerçek Adı Dizileri

Melis Sevinç Gönül Dağı dizisinde Selma Öğretmen karakterine hayat vermektedir. Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan oyuncu daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Zalim İstanbul” dizisiyle sektöre adım atmıştır.melis sevinc resmi

Güzel oyuncu, 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Son olarak “Hayaller ve Hayatlar” dizisinde Lale rolüyle ekranlara gelen oyuncu, yeni sezonda TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Gönül Dağı kadrosunda. Dizide Muhterem’in kızı Selma karakterine hayat vermektedir.

Melis Sevinç Dizileri ve Filmleri

  • Zalim İstanbul – 2019
  • Hayaller ve Hayatlar (Lale) – 2022
  • Gönül Dağı (Selma) – 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu