Dizi Karakterleri

Gönül Dağı Serdar Kimdir? Dilek’in Eski Nişanlısı

Gönül Dağı Serdar kimdir, Gönül Dağı Serdar gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında sorularınızın yanıtları sizleri yazımızda bekliyor!

TRT 1 ekranlarının yeni sezon dizilerinden bir tanesi de Gönül Dağı dizisi. Oyuncu kadrosu ve konusuyla Anadolu’yu iliklerimize kadar hissettiren ailecek izlenebilecek dizilerden bir tanesi olan Gönül Dağı dizisinde Dilek’in nişanlı olduğu gerçeği Taner’i çok üzmüştü.

İzleyici olarak bizler de bunu beklemiyorduk ancak Dilek’in Serdar’dan ayrıldığını öğrenmek içimize su serpti desek yeri var.gonul dagi serdar resmi

Serdar varlıklı bir ailenin oğludur. Dilek onunla ayrılma kararı almasına rağmen Serdar peşini bırakmaz. Neden ayrıldığını sorgulayan Serdar, Taner’den dolayı ondan ayrıldığını hatta iş için değil Taner için oraya geldiğini söyleyince Dilek’in sabrı taşar ve çok kızar.

Gönül Dağı Serdar Gerçek Adı Yaşı Dizileri

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı’nda Serdar rolüne hayat veren oyuncu Utku Ateş’tir. Son olarak Ay Yapım dizilerinden “Kuzgun” dizisinde rol almış olan oyuncu Gönül Dağı dizisine dahil olmuştur.utku ates resmi

19 Nisan 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi Sinema Radyo Televizyon Bölümü mezunudur. Craft Atölye’de oyunculuk eğitimi alan oyuncu Akademi 35.5 Sahne Sanatları’nda da oyunculuk eğitimi almıştır.

“Kurt Seyit ve Şura” dizisiyle ekranlara ilk kez gelen oyuncu, “Pek Yakında” filmiyle sinema sektörüne de adım atmıştır.

“Hayat Sırları”, “Poyraz Karayel”, “Çilek Kokusu”, “Aile İşi”, “Ege’nin Hamsisi” yapımlarında yer alan oyuncu “Erkenci Kuş” dizisinde Yiğit rolüne hayat vermiştir.

Gönül Dağı dizisinde Serdar rolüne hayat veren oyuncunun diziden bir kesiti ile yazımızı noktalıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu