Dizi Karakterleri

Gönül Dağı Seyfettin Bakın Kim! Hangi Dizide De Oynamış!

Gönül Dağı Seyfettin dizinin merak edilen karakterlerinden bir tanesi. Bakın Gönül Dağı Seyfettin rolüyle ekranlara gelen oyuncu kim, hangi dizide de rol aldı!

Köprü Filmin yapımcılığını üstlendiği Cumartesi akşamlarına damga vuran TRT 1 ekranlarının en iyi dizilerinden biri olan Gönül Dağı dizisinde Seyfettin, Belediye Başkanının yanında çalışan bir memurdur.

gonul dagi seyfettin resmiDetaycı biri olan Seyfettin kanun ve kural konusunda ustadır. Seyfettin’in ablası ise onun bir an önce evlenip yuva kurmasını istemektedir. Gönül Dağı Seyfettin ve Zeynep göz göze gelse de ikili arasında bakalım neler olacak zaman gösterecek. Gönül Dağı dizisinde rol alan oyuncular için tıklayınız.

Gönül Dağı Seyfettin Gerçek Adı Dizileri

Sercan İnceer Gönül Dağı dizisinde Seyfettin karakterine hayat vermektedir. 1980 yılında dünyaya gelen oyuncu daha önce yine TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Vuslat” dizisinde rol almıştır.sercan inceer resmi

İstanbul doğumlu olan oyuncu, Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü mezunudur. Ardından Müjdat gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

“Vatanım Sensin” dizisinde de rol alan oyuncu son olarak “Vuslat” dizisinde rol almıştır.

Gönül Dağı Dizisi Seyfettin Oynadığı Diziler ve Filmler

  • Vatanım Sensin – 2018
  • Vuslat – 2019
  • Gönül Dağı (Seyfettin) – 2020 / 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu