Dizi Karakterleri

Gönül Dağı Taner Kimdir? (Dilek’in Sevgilisi)

Gönül Dağı Taner karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu son zamanlarda önemli projeler de yar alsa da yer aldığı dizilerin bir çoğu reytinglerde istediği performansı alamadı. Şimdi Gönül Dağı Taner karakteri ile zincirleri kırmak istiyor.

2020 Eylül ayında ilk bölümü ile TRT 1 ekranlarında gelmesini beklediğimiz dram ve aşkın bir arada yaşandığı dizinin oyuncu kadrosu netlik kazanmaya başladı.

Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Erdal Cindoruk, Ferdi Sancar, Yavuz Sepetçi gibi önemli oyuncuları kadrosunda barındıran dizinin oyuncuları arasına yeni bir oyuncu daha dahil oldu.

Bu yazımızda son olarak dizinin kadrosu adını yazdıran ve Dilek’in ilerleyen zaman da sevgilisi Taner rolünü canlandıracak oyuncunun bilgileri yazımızın devamında verilmiştir.

Gönül Dağı Dilek kim olduğunu öğrenmek için tıkayınız.

Gönül Dağı Taner

TRT bir özellikle senaryo ve karakter bilgisi bakımında en sıkı kanallardan birisi. Bu nedenle henüz yayınlanmamış ve geçtiğimiz günlerde dizinin adını duyuran kanalın yeni dizindeki karakter bilgilerine şimdilik ulaşamadık. ancak ilerleyen zaman diliminde Gönül Dağı Taner karakterinin detaylı bilgisi yazımızın içerisinde yer alacak.

Gönül Dağı Taner (Berk Atan)
Berk Atan – Gönül Dağı Oyuncusu

Gönül Dağı Taner karakterini canlandıran yakışıklı oyuncunun gerçek adı Berk Atan‘dır. Berk en son Cennetin Gözyaşları isimli dizide baş rol oynasa da dizinin reytinglerinin iyi gitmemesi sonucunda kendisini çok fazla tanıtma imkanı bulamadı.

188 cm boyunda ve 83 kilo ağırlığında olan Berk Atan Terazi Burcudur. 2020 itibari ile 29 yaşında olan Berk’in ilk defa kamera karşısına geçtiği yapım Her Şey yolunda Merkez filmidir. 2013 yılında bu filmde rol almıştır.

Gönül Dağı dizisi Taner - Berk Atan Resmi
Gönül Dağı dizisi Taner – Berk Atan Resmi

Gönül Dağı dizisi Taner karakterine özel olarak hazırlanan Berk Atan, oyunculuk performansını bu dizide göstermek istiyor.

Bir Yorum

  1. Küçük bir Not, ilk iki resmin altına Berk yerine Bert yazmışsın Filiz, ama sorun yok 🙂 gelelim Berk Atan’a. Cennetin gözyaşlarında ki rol aldığı ve canlandırdığı “Selim” karakterini aslında beğeniyordum, gayet başarılıydı! Maalesef bazı başka karakterler yüzünden (diye düşünüyorum) , pek istediği reytingi alamadı dizi, ve sezon finali yapmışlardı. Bu seferki dizi bakalım nasıl olcak. Henüz fragmanına bakmadın, ama dediğim gibi iyi bir oyuncu. Eğer güzel bir senaryo yazıldıysa, muhtemelen tutulur. TRT de olması ama avantaj değil, dezavantaj diye düşünüyorum, kendi fikrim! Yinede bekliyelim ve görelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu