Dizi Karakterleri

Gönül Dağı Veysel Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Gönül Dağı Veysel kimdir, Gönül Dağı Veysel gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, işte hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntıların olduğu yazımız.

TRT 1 ekranlarında her Cumartesi yayınlanacak olan Gönül Dağı ilk bölümüyle yarın akşam başlıyor. Dizinin ana karakterleri de netlik kazandı. Bu karakterlerden biri de Veysel karakteri.

Evli ve mutlu lafı onun için söylenmiş olabilir!
Sanayinin kalbinde büyüyen, kalbini de mucitliğe adayan Veysel .

gonul dagi veysel resmiGönül Dağı Veysel rolüyle izleyeceğimiz oyuncu ise bakın kim, hangi dizide rol aldı işte yanıtı!

Gönül Dağı Veysel Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Semih Ertürk Gönül Dağı Veysel rolüne hayat vermektedir. 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.semih erturk resmi

2015 yılında yer aldığı “Yok Artık” sinema filmiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Daha sonra Atv ekranlarının sevilen dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisiyle kariyerine devam etmiştir.semih erturk kim resmi

Bu dizide Taner karakterine hayat veren genç oyuncu, TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan dizilerden biri olan “Mehmetçik Kut’ül Amare” dizisinde başrolde yer almıştır. Bu dizide Said rolüne hayat veren oyuncu senaryo gereği şehit olarak diziye veda etmiştir.

Semih Ertürk yeni sezonda yine TRT 1 dizisi olan “Gönül Dağı” dizisinde rol alacaktır, dizide Veysel karakterine hayat vermektedir.

Semih Ertürk Dizileri ve Filmleri (Gönül Dağı Veysel)

  • Gönül Dağı( Veysel) – 2020
  • Mehmetçik Kut’ül Amare (Said) – 2018 / 2019
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Taner) – 2016
  • Yok Artık (Apaçi) – 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu