Dizi Karakterleri

Gönül Dağı Zahide’nin Kocası Fikret Bakın Kim!

Gönül Dağı Zahide’nin Kocası kimdir, Gönül Dağı Zahide’nin Kocası gerçek adı nedir, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Gönül Dağı Zahide’nin Kocası Fikret Kim?

Köprü Film yapımı Gönül Dağı dizisine Fikret karakteri damga vurmaya geliyor. Fikret, Zahide’nin boşandığı kocasıdır. Zahide’den ayrıldıktan sonra evlenip yeniden çocuk sahibi olmuştur. Erkan daha önce babasıyla konuşmaya gittiğinde babasının çocuğuna ne kadar iyi davrandığını görüp üzülmüştür.gonul dagi zahidenin kocasi kimdir resmi

Hatta babasına tek kelam edemeden oradan ayrılmıştır. Bu anlara şahit olan Sefer ise üzülse de elinden bir şey gelmemiştir. Zahide Erkan’ı bulamayınca çılgına dönmüştür ama sözleriyle ona kızmaktan vazgeçer.

Erkan’ın sınıf arkadaşının babası tarafından darp edilmesi sonrasında Sefer onu korumuş, bu olay sonrasında da Zahide’nin Sefer’e bakışı bir kat daha değişmiştir. Sefer ve Zahide yakınlaşırken Fikret’in gelmesiyle bakalım dizide neler yaşanacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

Gönül Dağı Zahide’nin Kocası Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ruhi Sarı Gönül Dağı dizisinde Zahide’nin kocası Fikret karakterine hayat vermektedir. 18 Mayıs 1972 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelmiştir. ruhi sari resmi

Natali Yeres ile evli olan oyuncunun Arte Gün Sarı adında bir evladı vardır. Selçuk Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu Kartal Sanat Tiyatrosu’nda başladığı kariyerine pek çok ödül sığdırmıştır.

“Öğretmen”, “Tutunamayanlar”, “Ramo”, “İki Gözüm Ahmet”, “Şuursuz Aşk”, “Kapan”, “Söz”, “Kafalar Karışık”, “Sümela’nın Şifresi 3: Cünyur Temel”, “Sen Benimsin”, “Ulan İstanbul”, “Yağmur: Kıyamet Çiçeği”, “Kardeş Payı”, “Made In Europe” oyuncunun rol aldığı önemli yapımlardan bazılarıdır.

Son olarak “Kırmızı Oda” dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan oyuncu, TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı ile yeniden ekranlardadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu