Dizi Haberleri

Gülsim Ali Gönül Dağı’ndan Neden Ayrıldı? İşte Yanıtı!

Gülsim Ali Gönül Dağı’ndan neden ayrıldı merak konusu oldu. Gönül Dağı dizisi sezon finalinde şok bir ayrılık yaşanacak. Gülsim Ali diziye veda ediyor!

Köprü Filmin yapımcılığını üstlendiği Cumartesi akşamlarının en sevilen dizisi Gönül Dağı dizisinde sezon finalinde önemli bir karakterin veda edeceği gündeme gelmişti.

Veda edecek isim konusunda çeşitli spekülasyonlar mevcutken net yanıt geldi: Gülsim Ali diziye veda edecek isim oldu.

Gülsim Ali yani Gönül Dağı dizisinin Dilek’i bilindiği üzere hamileydi. Diziye de senaryo gereği ölerek veda edecek olan Gülsim Ali dizinin başrolü olsa da senaryo gereği veda edecek.

Gönül Dağı Dizisi Dilek Kimdir? Gelin Hatırlayalım!

Gönül Dağı Dilek karakterini canlandıran oyucunun gerçek ismi Gülsim Ali İlhan’dır. Geçtiğimiz yıllarda “Payitaht Abdülhamid” dizisinde boy gösteren güzel oyuncu Gönül Dağı dizisinde Dilek rolüyle hafızalara yer etti. Gülsim Ali Gönül Dağı’ndan Neden Ayrıldı bu nedenle en merak edilen konulardan biri oldu.

gulsum ali gonul dagindan neden ayrildi resmi

Gülsim Ali İlhan; 1993 yılında Bulgaristan da dünya gelmiştir. Şu an 27 yaşında olan güzel oyuncu 170 cm boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır.

Gönül Dağı dizisi Dilek Resmi - Gülsim Ali İlhan
Gülsim Ali – Gönül dağı Dilek

Katıldığı güzellik yarışmasında ford model seçilmesi ile hayatı %100 değişmiştir. 2012 yılında oyunculuk eğimleri aldıktan sonra sektöre adım atmıştır. 2016 yılında Hanım Köylü dizisinde baş rol de yer alması ile ülkemiz de tanınan bir oyuncu olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu