Dizi Karakterleri

Gülümse Kaderine Ekin Kimdir? Doğan Bayraktar Dizileri

Gülümse Kaderine Ekin kimdir, Gülümse Kaderine Ekin gerçek adı nedir sorularının ve daha fazlasının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Çarşamba günü Fox Tv ekranlarında yayınlanan Avşar Film imzalı Gülümse Kaderine dizisinde Ekin, Kudret Bey’in ortağının oğludur.

İşinde başarılı biri olan Ekin, Can’a da göz kulak olmaktadır. Ekin’in ön planda olması hem Neval’i hem de Kenan’ı rahatsız etmektedir. Gülümse Kaderine dizisi Can için tıklayınız.

gulumse kaderine ekin kimdir resmiKudret’in kızı Ayşegül ise Ekin’e gönlünü kaptırmıştır. Ekin ise hayatında ilk defa gördüğü Yaren’in hem güzelliğinden hem de karakterinden etkilenmiştir.

Gülümse Kaderine Ekin Gerçek Adı Dizileri

Doğan Bayraktar Gülümse Kaderine dizisinde Ekin karakterine hayat vermektedir. 8 Ağustos 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Nişantaşı Üniversitesi Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri Bölümü mezunudur.dogan bayraktar resmi

2015 senesinde düzenlenen Best Model of Turkey hayatındaki dönüm noktası olmuştur. Yarışmada Second Runner olan Doğan Bayraktar, modelliğin ardından oyunculuğa da adım atmıştır.

2017 yılında “Savaşçı” dizisi Selçuk Üstçavuş rolüyle büyük beğeni alan oyuncu yeni sezonda Hercai dizisinde “Aslan Aslanbey” karakterine hayat vermiştir.

Doğan Bayraktar Dizileri ve Filmleri

  • Savaşçı (Astsubay Selçuk) – 2017 / 2020
  • Hercai (Aslan Aslanbey) – 2020
  • Börü 2039 (Korkut) – 2021 / 2022
  • Gülümse Kaderine (Ekin) – 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu