Hakkımızda

dizifilmgazetesi hakkımızda sayfasıdır! Dizifilmgazetesi neden var? İşte cevabı…

Dizi ve sinema dünyasına yeni bir bakış açısı getirmek için yola çıkan gönüllüler topluluğuz. Dizi Oyuncu kadrosu veya Film oyuncu kadrosu açısından her geçen gün yeni bir dizi ve yeni bir film piyasa sürülmekte. Ancak bu diziler hakkında detaylı ve en doğru bilgiyi okurların bulamadığını fark ettik.

İşte İnternet dünyasında herhangi bir dizi veya film hakkında dizifilmgazetesi yazmadıysa, asla doğru değildir anlayışı ile editoryal kadromuz sizler için haber üretmektedir.

Sadece dizi haberleri yada film haberleri değil aynı zamanda sektöre yeni giren yada yıllarıdır bu sektörde yer alan oyuncular hakkında, hiç bilmediğiniz bilgileri, oyuncu biyografileri kategorimizde siz değerli okurlarımızla paylaşacağız.

dizifilmgazetesi.com hakkımızda görseli

Gün geçmiyor ki yeni bir Hint dizisi piyasa çıkmayı versin. Yaklaşık 4 yıldır özellikle ev kadınlarının sıkı takip ettiği Hint dizilerinin gelecek bölümleri oldukça merak edilmekte. Editör kadromuz içinde iki yazarımız Hint dili konusun da eğitim almıştır. Artık Hint dizi özetleri sadece dizifilmgazetesi.com sitesinde.

Misyonumuz

Dizi ve sinema sektöründe siz değerli okurlarımıza en doğru bilgiyi en hızlı şekilde sunmak dizifilmgazetesi sitesinin misyonudur.

İnternet dünyası adeta çöpe döndüğü şu günlerde insanlar aradıklarını bulma noktasında zorluk çekmekte. İşte bu sektöre yeni bir bakış açısı getirmek için dizi haberleri yada film haberleri konularında tarafsız ve en doğru bilgiyi misyon olarak belirlemiştir.

Vizyonumuz

Dizifilmgazetesi.com sitesinin vizyonu; İzleyicilerin dizi yada film de aklına takılan en ufak sorunun cevabını en doğru bir biçimde dizifilmgaztesinde okurlarına sunmaktır.

Dizifilmgazetesi.com Sitesinin Çalışma Prensibi

Sitemizde birbirinden değerli editörlerimiz bulunmakta. Bir çok editörümüz daha önce dizi ve film sektöründe adından söz ettirecek içerikleri üretmiştir.

Sitemiz de 7/24 esasına göre içerikler üretilmektedir. Sitemizde hem gece vardiyası ekibi, hem de gündüz vardiyası ekibi ayrı ayrı görev yapmaktadır. Gönüllü yazarlarımızın da desteği ile el eve verip, dizi ve sinema sektörünün lideri olacağız.

Haber Kaynaklarımız

Basın ve yayın özgürlüğü çerçevesinde bir çok kaynaktan bilgi almaktayız. Bu kimi zaman dizi veyahut sinema da yer alacak oyuncunun, yapımcının veya senaristin açıklamaları kimi zaman da ilgili yapım firmasının açıklamaları bizler için en temel bilgi kaynağıdır.

O demiş, bu yapmış gibi üçüncü şahıslardan elde edilen haberleri kaynağından teyit edilmedikçe yayınlarımıza eklemiyoruz.

Başa dön tuşu