Dizi Karakterleri

İçimizden Biri Havva Kimdir? Oynadığı Diziler

İçimizden Biri Havva dizinin ana karakteri olması nedeniyle dikkat çekiyor. Bakın İçimizden Biri Havva rolüne hayat veren güzel oyuncu hangi dizide de rol aldı!

İçimizden Biri Oyuncuları Havva

Süreç Film imzalı İçimizden Biri dizisi “Kuzey Yıldızı” dizisinin yapımcısının yeni dizisi. Ersoy Güler’in yönetmen koltuğunda oturduğu İçimizden Biri dizisinde Havva, geleneklerine bağlı bir ailenin kızıdır.

icimizden biri havva resmiHavva’nın aşık olduğu kişi ise ailesinin asla kabul etmeyeceği bir papazın oğlu olan Adam’dır. Bu yasak aşkı uzun süre saklarlar ama Adam sonunda evlilik teklifinde bulunur. İşler iyice karışırken taban tabana zıt iki ailenin bir araya geldiği anlar hafızalardan silinmez.

İçimizden Biri Havva Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Özge Yağız İçimizden Biri dizisinde Havva rolüyle başrolde yer almaktadır. Son olarak “Sol Yanım” dizisinde başrolde yer alan güzel oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.ozge yagiz resmi

10 Nisan 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur.

“Adını Sen Koy” dizisinde yer alarak sektöre adım atan oyuncu, “Yemin” dizisinde Reyhan rolüyle başrolde yer almıştır.

“Sol Yanım” dizisinde Serra rolüyle kariyerine devam eden genç oyuncu İçimizden Biri dizisinde Havva rolüyle başrolde yer almaktadır.

İçimizden Biri Havva Kaç Yaşında?

24 yaşındadır.

İçimizden Biri Havva Dizileri ve Filmleri

  • Adını Sen Koy (Zeliha) – 2016
  • Yemin (Reyhan) – 2019
  • Sol Yanım (Serra) – 2020 / 2021
  • İçimizden Biri (Havva) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu