Dizi Karakterleri

İkimizin Sırrı Emir Kimdir? Gerçek Adı Yaşı

Atv ekranlarının yeni dizisi İkimizin Sırrı Emir karakteri dikkat çeken karakterlerden biri. İkimizin Sırrı dizisinde Emir rolüyle izlediğimiz başarılı oyuncu bakın kim, kaç yaşında, hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı!

Süreyya Yaşar Önal’ın yapımcılığını üstlendiği Cem Akyoldaş yönetmen koltuğunda oturduğu Atv’nin yeni dizisi İkimizin Sırrı dizisinde Emir dizinin dikkat çeken karakterlerinden bir tanesi. Bakın İkimizin Sırrı dizisinde Emir rolüyle ekranlara gelecek olan oyuncu kimmiş!

İkimizin Sırrı Emir Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ceyhun Mengiroğlu İkimizin Sırrı dizisinde Emir karakterine hayat vermektedir. İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 5 Aralık 1986 tarihinde doğmuştur.ikimizin sirri emir resmi

Turizm Otelcilik mezunu olan oyuncu modellik de yapmıştır. “Paramparça” dizisinde Deniz rolüyle adından söz ettirmiştir.

ceyhun mergiroglu resmiSon olarak yine Atv dizilerinden olan “Maria ile Mustafa” dizisinde Görkem rolüyle adından söz ettiren oyuncu kariyerine İkimizin Sırrı dizisiyle devam etmektedir. Dizide dizinin önemli karakterlerinden biri olan Emir rolüne hayat vermektedir.

İkimizin Sırrı Emir Boyu Kilosu

75 kg ağırlığında olan oyuncunun boyu ise 180 cm dir.

İkimizin Sırrı Emir Nereli?

İstanbul doğumludur.

İkimizin Sırrı Emir Kaç Yaşında?

35 yaşındadır.

İkimizin Sırrı Emir Dizileri ve Filmleri

  • Adı Mutluluk (Eren Yüksel) – 2015
  • Paramparça (Deniz) – 2016 / 2017
  • Rüya (Bulut) – 2017
  • Payitaht Abdülhamit (Mehmet Celalettin) – 2019 / 2020
  • Maria ile Mustafa (Görkem) – 2020
  • İkimizin Sırrı (Emir) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu