Dizi Karakterleri

İkimizin Sırrı Ferhat Kimdir? Gerçek Adı Yaşı

İkimizin Sırrı Ferhat dizinin merak edilen karakterlerinden bir tanesi. Neva’ya yaptığı iyiliklerle ön planda olan Ferhat karakterine bakın hangi oyuncu hayat vermekte!

İkimizin Sırrı Oyuncuları Ferhat Kim?

Süreyya Yaşar Önal’ın yapımcılığını üstlendiği İkimizin Sırrı dizisinde Ferhat, Neva’nın çalıştığı restorantta çalışmaktadır.

Neva’nın işe girmesine vesile olan Ferhat, Neva ile akrabadır. Neva’nın düştüğü duruma üzülür ve destek olmak ister. Neva’nın gelmesi Gonca’nın tepkisine neden olsa da Neva işe ihtiyacı olduğu için onun tavırlarının görmezden gelir.

ikimizin sirri ferhat resmiSultan’ın yeğeni olan Ferhat, Neva’ya iyi davranması konusunda Sultan’ı da yeri geldiğinde çekinmeden eleştirir. Bakın İkimizin Sırrı Ferhat rolüyle ekranlara gelen oyuncu kim!

İkimizin Sırrı Ferhat Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Tarık Uğur Özenbaş İkimizin Sırrı dizisinde Ferhat karakterine hayat vermektedir. 3 Ekim 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Craft Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır.tarik ugur ozenbas resmi

“Adı Mutluluk” dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu, “Kaçak Gelinler” oyuncu kadrosunda da yer almıştır. “Deli Gönül” dizisinde Şafak karakteriyle ekranlara gelen oyuncu “Afilli Aşk” dizisinde Mete karakterine hayat vermiştir.

Son olarak “Afilli Aşk” dizisinde rol alan oyuncu İkimizin Sırrı dizisinde Ferhat karakteriyle dikkat çekmektedir.

İkimizin Sırrı Ferhat Boyu Kilosu

190 cm boyunda olan oyuncu 85 kg ağırlığındadır.

İkimizin Sırrı Ferhat Dizileri ve Filmleri

  • Adı Mutluluk
  • Kaçak Gelinler (Arda) – 2014
  • Deli Gönül (Şafak Erten) – 2017
  • Afilli Aşk (Mete) – 2019 / 2020
  • İkimizin Sırrı (Ferhat) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu