Dizi Karakterleri

İkimizin Sırrı Hayal Kaç Yaşında? Gerçek Adı Dizileri

İkimizin Sırrı Hayal kimdir, İkimizin Sırrı Hayal kaç yaşında, gerçek adı ne, hangi dizilerde rol aldı diye merak edenler bu yazımızı sakın kaçırmayın!

İkimizin Sırrı Oyuncuları Hayal

Süreyya Yaşar Önal’ın yapımcılığını üstlendiği, Cem Akyoldaş yönetmen koltuğunda oturduğu, Leyla Feray ve Aras Aydın başrollerinde yer aldığı Pazar akşamlarının sevilen dizisi İkimizin Sırrı’nda Hayal, Neva’nın kızıdır.

Neva onu yaşanan kötü durumlardan masallar sayesinde uzak tutmuştur. O kadar çok masal dinlemiştir ki yaşadığı her şeyin de bir masal olduğuna inanır.

ikimizin sirri hayal resmiAnnesi Neva’ya çok düşkün olan, yaşından olgun tavırlarıyla dikkat çeken Hayal, annesini üzmemek için elinden geleni yapar. Tek isteği annesinin mutlu olmasıdır.

İkimizin Sırrı Hayal Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Ahsen Türkyılmaz İkimizin Sırrı Hayal rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak “Akrep” dizisinde Ece rolüne hayat vermiş olan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.ahsen turkyilmaz resmi

2014 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Türkyılmaz, pek çok reklam filminde rol almıştır. Ayrıca Netflix dizisi “Fatma” dizisinde de rol almıştır.

İkimizin Sırrı dizisinde Neva’nın kızı Hayal rolüyle ekranlara gelen oyuncu yeteneğiyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

İkimizin Sırrı Hayal Kaç Yaşında?

7 yaşındadır.

İkimizin Sırrı Hayal Dizileri ve Filmleri

  • Akrep (Ece) – 2020 / 2021
  • Fatma – 2021
  • İkimizin Sırrı (Hayal) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu