Dizi Karakterleri

İkimizin Sırrı Yağmur Kimdir? Neva’nın Arkadaşı

İkimizin Sırrı Yağmur dizinin merak edilen karakterlerinden bir tanesi oldu. Bakın İkimizin Sırrı Yağmur rolüyle ekranlara gelen güzel oyuncu başka hangi dizide de rol almış!

İkimizin Sırrı Oyuncuları Yağmur Kim? 

Süreyya Yaşar Önal’ın yapımcılığını üstlendiği, Cem Akyoldaş yönetmen koltuğunda oturduğu, Leyla Feray ve Aras Aydın başrollerinde yer aldığı Pazar akşamlarının sevilen dizisi İkimizin Sırrı’nda Yağmur, Neva’nın arkadaşıdır.

ikimizin sirri yagmur resmiNeva zorda kalınca arkadaşı Yağmur’un kapısını çalar. Yağmur küçük bir mahallede kuaför olarak çalışmaktadır. Neva’nın kızı Hayal’e de Neva yokken ablalık yapar. Bu nedenle Neva’nın aklı onda kalmaz ancak Hayal’in kaybolması nedeniyle büyük bir suçluluk duyar.

İkimizin Sırrı Yağmur Gerçek Adı Dizileri

Irmak Örnek İkimizin Sırrı dizisinde Neva’nın arkadaşı Yağmur karakterine hayat vermektedir. 20 Ağustos 1987 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir.irmak ornek resmi

İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Pek çok tiyatro oyununda rol almış olan oyuncu son olarak “Bir Umut Yeter” dizisinde Öznur karakterine hayat vermiştir.

“Dabbe: Cin Çarpması” filminde Ebru rolüyle dikkat çeken oyuncu İkimizin Sırrı dizisinde Yağmur rolüyle kariyerine devam etmektedir.

İkimizin Sırrı Yağmur Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu, 34 yaşındadır.

İkimizin Sırrı Yağmur Dizileri ve Filmleri

  • Dabbe: Cin Çarpması (Ebru) – 2013
  • Nadide Hayat (Aylin) – 2015
  • Cesur ve Güzel (Şirin) – 2016 / 2017
  • Bir Umut Yeter (Öznur) – 2018
  • İkimizin Sırrı (Yağmur) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu