İletişim

Dizifilmgazetesi iletişim sayfasına hoş geldiniz. Bu kısımda yazdığımız içerikleri hakkında yada reklam konularında bizlere geri bildirimde bulunmak üzere bu sayfada verilen iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Telif İçeren Konular

Dizifilmgazetesi olarak gazetecilik mesleğine gönül vermiş basın ve yayın hürriyetini dikkate alan editör kadrosu ile yola çıktık. Yazılan haberler de telif içermemesi adına mümkün mertebe dikkat edilerek içerik üretilmektedir. Ancak buna rağmen beşeri hatalar nedeni ile yazdığımız haberler 5846 sayıl Fikir ve sanat eserleri kanununa aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen dizifilmgazetesi@gmail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman editörlerimiz geri bildirimde bulunduğunuz telif konularını 3 iş günü içinde inceleyip, olumu yada olumsuz olarak sizlere geri dönüş yapacaktır.

Reklam Konuları

dizifilmgazetesi.com olarak başka sitelerin reklamını asla yapmıyoruz. Gerek Türk halkının gözünde gerekse google gözünde otorite kazanmış alanında otorite kazanmış sitelere editörlerimiz link çıkışı yapabilir.

Dizi Film Gazetesi resim

Bir başka siteye çıkılan linklerden kesinlikle dizifilmgazetesi ve hak sahibi yada editörleri sorumlu tutulamaz.

İçerik Yazan Editörlere Ulaşma

Sitemizde yer alan editörlerin fazla olmasından dolayı her birine ait mail adreslerini tek bir yerden kontrol etmenin imkansız olduğu için sitemizin ana mail adresi olan dizifilmgazetesi@gmail adresinden ilgili editöre hitaben mail atılabilir.

Başa dön tuşu