Dizi Haberleri

İyilik Dizisi Damla Hangi Dizilerde Oynadı? İşte Yanıtı!

İyilik Dizisi Damla bakın hangi popüler dizide de rol almıştı! Hem güzelliği hem de oyunculuğu ile dikkat çeken oyuncunun rol aldığı yapımlar sizlerle!

Cuma akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanan İsmail Demirci, Hatice Şendil’in kadrosunda yer aldığı İyilik dizisinde Damla, Murat’ın sevgilisidir.

iyilik dizisi damla resmiMurat’ın evli olduğunu bilmesine rağmen onunla birlikte olmaya devam eden Damla, sonunda onun yuvasının da bozulmasına neden olur. İyilik dizisinde Koray için tıklayınız.

İyilik Dizisi Damla Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Sera Kutlubey İyilik dizisinde Damla karakterine hayat vermektedir. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Hercai” dizisinde Azra karakterine hayat vermiştir.sera kutlubey resmi

Nisan 1994 doğumlu oyuncu, asıl çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Zalim İstanbul” dizisinde Cemre karakteriyle yapmıştır.

“Babam ve Ailesi” adlı dizinde Hasret karakteri ile sektöre merhaba diyen Kutlubey, “Kehribar” adlı dizide Leyla karakterinin gençliğine hayat vermiştir.

2017 yılında “İsimsizler” dizisinde Seher karakteriyle de büyük beğeni alan oyuncu, Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi’nde de oyunculuk üzerine eğitim almış olan oyuncu, 167 cm boyunda ve 52 kg ağırlığındadır.

Sera Kutlubey Dizileri ve Filmleri

  • Kehribar – 2016
  • Babam ve Ailesi (Hasret) – 2016
  • İsimsizler (Seher) – 2017
  • Zalim İstanbul (Cemre Yılmaz) – 2019 / 2020
  • Hercai (Azra) – 2021
  • İyilik (Damla) – 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu