Dizi Oyuncu Kadrosu

İyilik Dizisi Oyuncuları (Tüm Oyuncular Karakterler)

İyilik Dizisi Oyuncuları bakın kimler! Fox Tv ekranlarının yeni dizilerinden biri olan İyilik dizisi oyuncuları ve karakterleri yazımızda sizleri bekliyor!

İyilik Dizisi Oyuncuları Gerçek Adları Karakterleri

Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, Murat Öztür’ün yönetmen koltuğunda oturduğu İyilik dizisinde rol alan oyuncular ve karakterleri netleşti.

İyilik Dizisi Oyuncu Kadrosu

  • Hatice Şendil – Neslihan
  • İsmail Demirci – Murat
  • Sera Kutlubey – Damla
  • Özgür Çevik – Koray
  • Perihan Savaş – Şahika
  • Mina Akdin – Nehir
  • Umut Kaplıca – Batu
  • Sefa Tantoğlu – Çınar
  • Elif Gizem Aykul
  • Pelinsu Karayel – Ayşıl

Hatice Şendil – İyilik Dizisi Neslihan

“Neslihan dağılmış bir ailenin çocuğu. Annesi takıntılı, hırslı bir işkadınıymış. Onlar bakıcılar yardımcılarla büyümüşler. Baba evi terk edip gitmiş. Neslihan, kızkardeşi ve üvey erkek kardeş Çınar, sanki bir başlarına kalmış bunlar. Neslihan dağılmış ailenin ağırlığını tüm yüküyle omuzlarında hissetmiş . Kızkardeşi de çok genç yaşta intihar edince iyice sarsılmış.

Neslihan güçlü, güzel bir kadın. Varlıklı bir ailede doğduğu için doğuştan ayrıcalıkları, avantajları var. O avantajları zekasıyla kültürüyle sevecen ve mütevazı yapısıyla güçlendirmiş. Sorunları hızlı çözmede yetenekli. Bir anda karar alabiliyor. Kendine zaman ayırıyor. Düzenli spor yapıyor.hatice sendil resmi

Özellikle görsel sanatlar ilgisini çekiyor. Resim, heykel sergilerini takip ediyor, geziyor.

Zor durumda olan birine yardım etmeden duramıyor. Bütün bu iyilikleri de vicdanını rahatlatmak için yapıyor aslında. Neslihan, evde, yuvasının tam merkezinde tüm ailesinin üstüne açtığı kanatlarıyla her şey kontrolü altında sanırken tüm hayatını, tüm yaptıklarını, gerçekte kim olduklarını sorgulamaya başladığında ise kendisiyle yüzleşecek.”

İsmail Demirci – İyilik Dizisi Murat

“Mükemmel bir yalancı. Zeki bir adam. Çok çekici, karizmatik. Doğduğu günden itibaren hep daha iyisini hak ettiğine inanmış. İçten içe narsist. Ama görünürde tevazu sahibi. İyi bir koca, iyi bir baba, başarılı bir işadamı ve iyi bir patron. Kadınların gözü hep üstünde, hep arzu edilen adam o. ismail demirci resmiNeslihan’ı hem seviyor, hem saygı duyuyor. Severek evlenmiş. Ona hem sınıf atlama imkanı vermiş, hem de atladığı sınıfın saygıdeğer bir mensubu olma şansı. Maddi manevi yürümüş yani Doruk bu evlilik bağı sayesinde. Sınıf kompleksi habis bir ur gibi içinde. Ekonomik olarak karısının aile şirketine bağlı. Kendini hiçbir yerde tam olarak rahat, huzurlu, olduğu gibi hissedemiyor ve hissettiği tek yerde büyük savaşlar vermek zorunda kalacak.”

Sera Kutlubey – İyilik Dizisi Damla

“Kimsesiz, bir başına şu hayatta. Lisedeyken ailesini kaybetmiş. Bir amcası var başında ama başa bela. Amcası aileden kalan her şeye çöktükten sonra burslarla üniversiteye gitmeyi, resim bölümünde okumayı başarmış.sera kutlubey resmi Bilinmek istiyor Damla. Gölgede kalan herkes gibi, her sır gibi açığa çıkmak istiyor. Acıtmak istiyor. Böyle başlıyor serüveni. Dilediği gibi acıtıyor da ama… En çok kendi acıyarak, kanayarak…”

Perihan Savaş – İyilik Dizisi Şahika

“İşine aşık bir kadın. Çok hırslı, başarılı. Asla kötü biri değil, düzgün, ahlaklı. Ama katı, iş konusunda çok disiplinli ve kararlı. Kocasının ihanetinden ve gidişinden sonra yalnızlığı seçmiş. Kızının yolunu ve seçtiği kapalı hayatı tasvip etmiyor. Onun bir an önce iş dünyasına dönmesini arzuluyor. Damadını bir iş adamı olarak beğeniyor ama damat olarak asla.perihan savas resmi

Mantığı hep duygularının önünde. Kimseyle paylaşmasa da kocasının ihanetini hâlâ hazmedememiş, hâlâ kocasına aşık ve bu yüzden de hâlâ kinli, öfkeli ona. İntihar eden kızının ölümünden de kendini sorumlu tutuyor içten içe. Ama kendine bile itiraf etmiyor bunu. Geçmiş, ne kadar kaçsan da ummadık bir anda çıkar karşına ya… Çıkacak Şahika’nın kaçtığı sorgu odaları karşısına.”

Mina Akdin

mina akdin resmi

Umut Kaplıca

umut kaplica resmiİyilik dizisi oyuncuları arasında yer alan oyuncunun ilk rol aldığı dizi İyilik dizisidir. İzmir Güzeli Ajans ve İstanbul Çocuk Ajansı oyuncusudur.

Dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimler eklenmeye devam etmektedir.

İyilik Dizisi Konusu Ne?

“Neslihan’ın dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı vardır. Neslihan da bu illüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının onu uzun zamandır aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu Damla’yla.iyilik dizisi oyunculari resmi

Üstüne bastığı bütün taşlar yerinden oynar ve Neslihan doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü yeniden sorgulamak, yeniden anlamlandırmak zorunda kalır ki yeniden ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, çocukları için mücadele edebilsin.”

İyilik Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

“Aşk Mantık İntikam” dizisinin final yapmasının ardından Cuma akşamları ekranlara gelmesi bekleniyor.

İyilik Dizisi Hangi Diziden Uyarlama?

“The Queen’s House” adlı Kore dizisinden uyarlamadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu