Nerede Çekiliyor

Kaderimin Oyunu Çekildiği Ev Bakın Nerede!

Kaderimin Oyunu çekildiği ev seyircinin merak ettikleri arasında yerini aldı. Bakın Kaderimin Oyunu çekildiği ev nerede işte ayrıntılar!

NGM Medyanın yapımcılığını üstlendiği Cuma akşamları ekranlara gelen Akın Akınözü, Öykü Karayel, Sarp apak ve Meriç Aral’ın başrollerinde yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisi, Asiye’nin evlatlarıyla yaşadığı zorlu günleri konu almaktadır.

Aşık olduğu Cemal’e kaçarak evlenen Asiye, hayallerine kavuştum zannetse de asıl zorlu günler kapıdadır. İki evladını geçim sıkıntısı nedeniyle terk eden Cemal, kendine lüks bir hayat kurarken Asiye tek başına hem anne hem de baba olur. Kaderimin Oyunu kıyafetleri ve markaları için tıklayınız.

Kızını korumak için Amasya’dan kaçan Asiye, yolda karşılaştığı Mahir ile kendine yeni bir sayfa açsa da bu sayfada yeniden karşısına Cemal çıkar, üstelik Helin ile evlenmiş bir de çocukları olmuştur.

Kaderimin Oyunu Çekildiği Ev Hangi Şehirde?

Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin dikkat çeken bir diğer ayrıntısı da çekim yerleri oldu. Kaderimin Oyunu dizisi doğası ve tarihi evleriyle hayranlık uyandıran Amasya’da başlasa da set daha sonra İstanbul’a taşınmıştır.

kaderimin oyunu cekildigi ev resmi 2

Kaderimin Oyunu çekildiği ev de İstanbul’da yer almaktadır. Dizinin flashback sahnelerinde ise Amasya’dan görüntüler yer almaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu