Dizi Karakterleri

Kaderimin Oyunu Helin Kimdir? Cemal’in Eşi

Kaderimin Oyunu Helin diziye damga vuran karakterlerden biri. Bakın Kaderimin Oyunu Helin kim, hangi dizide de başrolde oynadı!

Cuma akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanan Kaderimin Oyunu dizisinde Helin, Nedret’in kızıdır. Cemal ile evlenen Helin’in bir dediği iki edilmemiş lüks içinde yaşamış biridir. Sıcak kanlı, sevgi dolu bir insandır.

kaderimin oyunu helin resmi Oğlu için her şeyi yapabilecek bir anne olan Helin, Cemal’in geçmişi hakkında çok bilgisi yoktur. Tek bildiği Cemal’e aşık olduğudur. Star Tv Kaderimin Oyunu oyuncuları için tıklayınız.

Kaderimin Oyunu Helin Gerçek Adı Dizileri

Meriç Aral Kaderimin Oyunu dizisinde Helin rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Kırmızı Oda” dizisinde Ayşe rolüyle dikkat çeken oyuncu,. “Söz” dizisinde Eylem rolüyle hafızalara yer etmiştir.

meric aral resmi

17 Kasım 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, “Medcezir” dizisinde Hale rolüyle fenomen olmuştur. “Söz” dizisinde Eylem de oyuncunun kariyerinde önemli bir yere sahiptir.

Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan oyuncu, yan dal olarak Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümünde de eğitim almıştır.

Mezuniyetin ardından oyunculuğa başlayan Aral, “Sultan” dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir. “Medcezir”, “Unutursam Fısılda”, “Yüksek Sosyete”, “Hesapta Aşk”, “Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü”, “Biz Böyleyiz” adlı yapımlarda rol almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu