Dizi Oyuncu Kadrosu

Kaderimin Oyunu Oyuncuları Konusu (Star Tv)

Kaderimin Oyunu Oyuncu Kadrosu

Kaderimin Oyunu oyuncuları ve karakterleri dikkat çekiyor. Star Tv ekranlarının yeni sezon dizilerinden biri olan Kaderimin Oyunu hakkında merak edilenler yazımızda sizleri bekliyor!

Kaderimin Oyunu Yapımcısı Yönetmeni

Sefirin Kızı’nın ardından yeni sezonda atv için “Kardeşlerim” dizisinin 2.sezonuna imza atan NGM Medya “Sefirin Kızı” dizisinin ardından Star TV’ye yeni bir dizi daha hazırlıyor. Yeni projenin adı “Kaderimin Oyunu”…

Dizinin yönetmeni genç kuşağın başarılı ismi Emre Kabakuşak.

Kaderimin Oyunu Nerede Çekiliyor?

Dizi İstanbul’da çekilmektedir.

Kaderimin Oyunu Konusu

Dizide geçim sıkıntısından kaçan eşi tarafından terk edilen Asiye’nin çocuğuyla verdiği etkileyici mücadele anlatılıyor.

kaderimin oyunu oyunculari resmi 2Üvey anne nedeniyle kaçarak Cemal ile evlenen Asiye’nin iki evladı olur. Cemal ise zengin bir kadın olan Helin ile tanışır ve zengin olma hayaliyle Asiye’yi terk edip Helin ile evlenir. Asiye çocukları ile hayat mücadelesi verirken karşısına Mahir çıkar.

Kaderimin Oyunu Oyuncuları ve Karakterleri

  • Öykü Karayel – Asiye
  • Akın Akınözü
  • Sarp Apak
  • Esra Dermancıoğlu
  • Meriç Aral
  • Kaan Çakır
  • Yeşim Gül
  • Cemre Melis Çınar – Meral

Öykü Karayel – Asiye

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu Can Bonomo ile evlidir.

oyku karayel resmiDaha önce “Kalp Atışı” dizisinde bir doktora hayat veren oyuncu Kaderimin Oyunu dizisinde Asiye adında bir anneye hayat vermektedir.

Akın Akınözü

akin akinozu resmi1990 yılında dünyaya gelen oyuncu “Hercai” dizisinde Miran rolüyle hafızalara yer etmiştir.  “Aslan Ailem” dizisinde rol almış olan oyuncu Kaderimin Oyunu dizisinde başrolde yer almaktadır.

Sarp Apak

sarp apak resmi1981 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. “Avrupa Yakası” dizisinde adından söz ettiren oyuncu “Yalan Dünya” dizisinde de rol almıştır.

Esra Dermancıoğlu

7 Aralık 1968 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen usta oyuncu, “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde adından söz ettirmiştir. esra dermancioglu resmi“Avrupa Yakası” ile tanınan oyuncu “Kırgın Çiçekler” dizisinde de rol almıştır.

Meriç Aral

1988 yılında dünyaya gelen oyuncu son olarak “Kırmızı Oda” dizisinde rol almıştır.

meric aral resmi“Söz” dizisiyle tanınan oyuncu, “Medcezir” dizisinde de rol almıştır.

Yeşim Gül

yesim gul resmi

Cemre Melis Çınar – Kaderimin Oyunu Meral

cemre melis cinar resmiSon olarak “Kırmızı Oda” dizisinde Alya’nın annesine hayat vermiştir.

Kaan Çakır

1977 yılında dünyaya gelen oyuncu son olarak “Benim Adım Melek” dizisinde rol almıştır.

kaan cakir resmi“Diriliş Ertuğrul” dizisinde de rol almış olan oyuncu, Kaderimin Oyunu oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu