Dizi Karakterleri

Kalp Yarası Ayşe’nin Dedesi Şahin Kimdir? Gerçek Adı

Kalp Yarası Ayşe’nin Dedesi Şahin diziye bomba bir giriş yapıyor. Bakın Kalp Yarası dizisinde Ayşe’nin Dedesi Şahin rolüyle ekranlara gelecek olan usta isim kim!

Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Şenay Gürler, Merve Çağıran, Mahir Günşıray’ın başrollerinde yer aldığı Hatay’da çekilen Kalp Yarası dizisinde Ayşe’nin Dedesi gündemden düşmeyecek bir isim.

Kalp Yarası Ayşe’nin Dedesi Olan Şahin Kim?

Pazartesi denilince ilk akla gelen dizilerin başında yer alan Atv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Ayşe’nin dedesi de bu karakterlerden bir tanesi. kalp yarasi aysenin dedesi sahin resmiOtoriter bir adam olan Şahin, Ayşe’nin her adımını takip ettirmiştir. Şimdi ise ortaya çıkma zamanıdır. Kalp Yarası dizisi oyuncuları için tıklayınız.

Kalp Yarası Ayşe’nin Dedesi Şahin Gerçek Adı Yaşı Dizileri

İştar Gökseven Kalp Yarası Ayşe’nin Dedesi olan Şahin rolüyle ekranlara gelmektedir. 1961 yılında Ankara’da dünyaya gelen usta oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusudur.

istar gokseven resmi“Leyla ile Mecnun” dizisinde Metin rolüne hayat vermiş olan oyuncu, son olarak “Sabırsızlık Zamanı” adlı yapımda rol almıştır. TRT 1 dizilerinden “Şampiyon” dizisinde Derviş karakteri ile rol almış olan oyuncu Kalp Yarası dizisinde Şahin Dede rolüyle ekranlara gelmektedir.

Kalp Yarası Şahin Kaç Yaşında?

Usta oyuncu İştar Gökseven, 60 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu