Dizi Karakterleri

Kalp Yarası Ayten Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Kalp Yarası Ayten dizinin dikkat çeken karakterlerinden biri. Bakın Kalp Yarası dizisinde Ayten rolüyle izlediğimiz oyuncu kim!

Kalp Yarası Oyuncuları Ayten Karakteri Nasıl Biri?

Süreç Film yapımı Yıldız Hülya Bilban’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Tomris Giritlioğlu’nun kaleme aldığı Kalp Yarası dizisinde Ayten, konak çalışanıdır.

Hande Ayten’e para verip karşılığında da konakta olup biten her şeyi haber vermesi için görevlendirmiştir.kalp yarasi ayten resmi Daha fazla para kazanmak isteyen Ayten, konakta kendisine verilen parayı bir kenara koyup Hande sayesinde zengin olma hayalindedir.

Kalp Yarası Ayten Gerçek Adı Dizileri

Melis Kızılaslan Kalp Yarası dizisinde Ayten rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Teşkilat” dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan güzel oyuncu Kalp Yarası dizisiyle kariyerine devam etmektedir.

melis kizilaslan resmi

Daha önce “Anna Karenina” ve “Gayri Resmi Hürrem” adlı tiyatro oyunlarında rol alan oyuncu müzisyen kimliğiyle de tanınmaktadır. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusu olan Kızılaslan, şan eğitimi de vermektedir.  Kalp Yarası dizisinde Ayten rolüyle de dikkat çeken oyuncu son olarak “Teşkilat” dizisinde rol almıştır. Dizide Sofia adında bir gazeteciye hayat vermiştir.

Kalp Yarası Ayten Dizileri ve Filmleri

  • Teşkilat (Sofia) – 2021
  • Kalp Yarası (Ayten) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu