Dizi Karakterleri

Kalp Yarası Elif Kim? Gerçek Adı Dizileri

Kalp Yarası Elif kim merak edenler bu yazımızı sakın kaçırmayın! Atv ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Kalp Yarası’nda Elif rolüne hayat veren oyuncu bakın kim!

Süreç Film imzalı Pazartesi akşamları ekranlara gelen Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel’in başrollerinde yer aldığı Kalp Yarası dizisinde Elif, böbrek rahatsızlığı olan bir kızdır.

Ayşe’nin böbreği Elif’e nakledilecektir ancak Elif bu durumdan çok rahatsızdır. Ayşe’nin içinde bulunduğu fırtınalı dönemde yanında durmaya çalışan Elif, Ayşe’nin tehlikede olduğu haberini de Ferit’e ulaştıran kişidir.

kalp yarasi elif resmi Bu durumu kimseye söylemeyen Elif, sağlık sıkıntıları nedeniyle zor günler yaşamaktadır. Kalp Yarası karakterleri için tıklayınız.

Kalp Yarası Elif Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Zeynep Güldoğan Kalp Yarası dizisinde Elif rolüne hayat vermektedir. 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.zeynep guldogan resmi

“Gülperi” dizisiyle ekranlara gelen genç oyuncu, profesyonel olarak bale ile ilgilenmektedir. UCLA Dans ve Oyunculuk eğitimi alan oyuncu Hilal Saral’dan Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır.

Müjdat Gezen Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi alan oyuncu ayrıca Ayla Algan Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır.

“Gülperi” dizisinde Songül karakterine hayat veren oyuncu yeni sezonda Kalp Yarası dizisinde Elif rolüne hayat vermektedir.

Kalp Yarası Elif Dizileri ve Filmleri

  • Fazilet Hanım ve Kızları – 2017
  • Gülperi (Songül) – 2018
  • Geçen Yaz (Pınar) – 2021
  • Kalp Yarası (Elif) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu