Dizi Oyuncu Kadrosu

Kanal 7 Aşk Yakar Oyuncuları Karakterleri Konusu

Aşk Yakar Oyuncuları İsimleri Kanal 7

Kanal 7 Aşk Yakar dizisi yeni Hint dizisi olarak ekranlara gelecek. Çok yakında başlayacak olan Aşk Yakar oyuncuları, karakterleri, dizinin konusu yazımızda sizlerle!

Aşk Yakar Konusu Ne? Kanal 7 Aşk Yakar Konusu

“Bir tarafta güzeller güzeli ve yetenekli Mehek, diğer tarafta yakışıklılığıyla dikkat çeken Shaurya… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren Zindagi ki Mehek, ‘Aşk Yakar’ adıyla Kanal 7 ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

Kanal 7 yepyeni bir Hint dizisini daha sevenlerinin beğenisine sunuyor. Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak.

Dizinin konusu ev hanımı Mehek ‘ i anlatıyor. Mehek Sharma ve Shaurya Karan Vohra ‘nın farklı şekilde olan hayatlarının aşk hikayesine dayanmaktadır. Mehek orta sınıf kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir lokantacıdır.

Mehek’in yemek pişirme hobisi ve tutkusudur ölü annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok seviyor.Ailesi tarafından bir yarışmaya katılması isteniyor, onun potansiyeliyle kayınlarını etkilemek için Hindistanın Süper Aşçısına rekabet oldu. Bu yarışma tesadüfen Shaurya Khanna tarafından yapılmaya karar verildi.ask yakar oyunculari resmi

Birbirinden habersiz, zaten bir sosyal paylaşım sitesinde farklı isimlerle bir araya geldiler. Shaurya orta sınıf davranışlardan nefret ederken, Mehek yardımseverdir. Yarışma başladığında, Shaurya anında Mehek’ten nefret ediyor ve orta sınıf bir kız olduğu için Mehek’i yargılar.”

Kanal 7 Aşk Yakar Dizisi Oyuncuları Kimler?

Romantik komedi türündeki Aşk Yakar dizisi 2016-2018 yılları arasında Hindistan’da yayınlanmıştır. Dizinin yönetmen koltuğunda Ketaki Walawalkar oturuyor.

Samiksha Jaiswal (Aşk Yakar Mehek Sharma)samiksha jaiswal resmi

Karan Vohra (Aşk Yakar Shaurya)karan vohra resmi

Sonam Srivastava (Aşk Yakar Mehek’in Annesi Sarita)

Sahil Singh Sethi (Aşk Yakar Shaurya’nın babası Jugraj)

Neha Sahai (Aşk Yakar Sahurya’nın Annesi Rashmi)

Gazal Sood (Aşk Yakar Shaurya’nın Kız Kardeşi Smriti)

Yash Gera (Aşk Yakar Smriti’nin Nişanlısı Aarush)yash gera resmi

Harbandana Kaur (Aşk Yakar Genç Mehek)

Aaryan Chaturvedi (Aşk Yakar Genç Shaurya)

Kiraandeep Sharma (Aşk Yakar Kanta)

Aanchal Khurana (Aşk Yakar Anjali)aanchal khurana resmi

Aarif Sharma (Aşk Yakar Neev)

Harsh Chhaya (Aşk Yakar Sanjay Agarwal)

Arjit Taneja (Aşk Yakar Vivan)arjit taneja resmi

Jasmeet Kaur (Aşk Yakar Nikita)

Piyush Dadlani (Aşk Yakar Armaan)

Poonam Mathur (Aşk Yakar Sonal’ın Annesi)

Kanal 7 Aşk Yakar Kaç Bölüm?

Hindistan’da 2 sezon süren dizi 505 bölümden oluşmaktadır. Dizi Zee Tv ekranlarında yayınlanmıştır. 19 Eylül 2016 tarihinde başlayan dizi, 1 Eylül 2018 tarihinde sona ermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu