Dizi Oyuncu Kadrosu

Kanal 7 Baş Tacı Oyuncuları Konusu Hint Dizisi

Kanal 7 ekranlarına yeni bir Hint dizisi daha geliyor: Baş Tacı. Kanal 7 Baş Tacı Oyuncuları kimler, Kanal 7 Baş Tacı karakterleri, Kanal 7 Baş Tacı konusu bu yazımızda sizleri bekliyor!

Kanal 7 Baş Tacı Konusu

Kanal 7 ekranlarında başlayacak olan Baş Tacı dizisi ekranları süsleyecek. Ekta Kapoor’un yapımcılığını üstlendiği Pavitra Rishta, ülkemizde Baş Tacım adıyla seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.kanal 7 bas tacim oyunculari resmi

Archana ve Manav’ın büyük bir yanlış anlaşılmadan doğan aşkını konu alan Baş Tacım ile ekrana gelecek. Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir serüven başlıyor. Yayınlandığı dönemde ekranlarda fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini almaya geliyor.kanal 7 bas tacim oyunculari resmi 3

Kanal 7 Baş Tacım dizisinin konusu ise şöyle:

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir serüven başlıyor. Yayınlandığı dönemde ekranlarda fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini almaya geliyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi hedefliyor.

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Fakat Archana kendisine yalan söylendiğini düşünse de evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder.

Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek?

Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alacak. Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile çok yakında Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak. Kanal 7

Kanal 7 Baş Tacı Oyuncu Kadrosu Karakterleri

 • Ankita Lokhande – Archanaankita lokhande resmi
 • Sushant Singh Rajput – Manavsushant singh rajput resmi
 • Hiten Tejwani – Manavhitten ttejwani resmi
 • Asha Negi – Purviasha negi resmi
 • Rithvik Dhanjani – Arjun
 • Shruti Kanwar – Ovi
 • Mrinalini Tyagi – Tejaswini
 • Ankit Narang – Soham
 • Ankita Lokhande – Ankita
 • Karan Veer Mehra – Naren
 • Ruhee Bagga – Pari
 • Swati Anand – Manjusha

Kanal 7 Baş Tacı Kaç Bölüm?

1 Haziran 2009 tarihinde ilk bölümüyle ekranlara gelen dizi 25 Ekim 2014 tarihinde sona ermiştir. Toplam 1424 bölümden oluşan dizi, ülkemizde 356 bölüm olarak yayınlanması bekleniyor.

Kanal 7 Baş Tacı Fragmanı

Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Baş Tacı dizisi fragmanı sizlerle!

Kanal 7 Baş Tacı Ne Zaman Başlayacak?

21 Haziran Pazartesi günü 19:00’da ilk bölümüyle ekranlara gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu