Dizi Karakterleri

Kanunsuz Topraklar Gülfem Kimdir? Esra Bilgiç Dizileri

Kanunsuz Topraklar Gülfem kim diyenler bu yazımız tam size göre! Yeni sezona damga vuracak dizilerden olan Kanunsuz Topraklar dizisinde Gülfem rolüyle izleyeceğimiz güzel oyuncu bakın hangi dizilerde de rol almış!

Kanunsuz Topraklar Gülfem Karakteri Kim?

Gold Film imzalı yeni dizilerden Kanunsuz Topraklar dizisinde Gülfem, ünlü bir madencinin kızıdır. Varlıklı bir ailede yetişmesine rağmen mütevazi halleriyle herkesin takdirini kazanmış olan Gülfem ile maden ocağında çalışan Davut adlı gencin hikayesi ekran başındakilerden tam not alacak.kanunsuz topraklar gulfem resmi

Dizide hem güzelliği hem de oyunculuğu ile tam not alacağına emin olduğumuz Gülfem rolüyle izleyeceğimiz oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Kanunsuz Topraklar Gülfem Gerçek Adı Dizileri

Esra Bilgiç Kanunsuz Topraklar dizisinde Gülfem rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak “Ramo” dizisinde Sibel rolüyle ekranlara gelen güzel oyuncu, 14 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir.esra bilgic resmi

Hem model hem de oyuncu olarak ekranlara gelen Bilgiç, “Diriliş Ertuğrul” dizisinde Halime Hatun rolüyle dünyaca tanınan bir oyuncu haline gelmiştir.

Esra Bilgiç Dizileri ve Filmleri (Kanunsuz Topraklar Gülfem Dizileri)

  • Diriliş Ertuğrul (Halime Hatun) – 2014 / 2018
  • Bir Umut Yeter (Derya) – 2018
  • Ramo (Sibel) – 2020 / 2021
  • Kanunsuz Topraklar (Gülfem) – 2021

Kanunsuz Topraklar Gülfem Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu 29 yaşındadır.

Kanunsuz Topraklar Gülfem Nereli?

Esra Bilgiç Ankara’da dünyaya gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu