Dizi Karakterleri

Kardeşlerim Akif’in Şoförü Zeynel Kimdir? Alper Haliloğlu Kimdir?

Kardeşlerim Akif’in şoförü Zeynel kimdir, Akif’in şoförü gerçek adı ne, hangi dizilerde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim dizisine yeni sezonda yeni karakterler dahil oldu. Bu karakterlerden biri de Zeynel karakteri.

kardeslerim akifin soforu zeynel resmiZeynel, Akif’in şoförü olarak çalışmaktadır. Akif’in bir tanıdığının oğlu olan Zeynel, konuşmayı çok sever. Şehre yeni gelmesi nedeniyle acemilikleri ile ekrandakileri gülümseten, Akif’i ise deliye döndüren Zeynel rolüne ise bakın kim hayat vermekte! Kardeşlerim dizisinde Rüzgar için tıklayınız.

Kardeşlerim Akif’in Şoförü Zeynel Gerçek Adı Dizileri

Alper Haliloğlu Kardeşlerim Akif’in Şoförü Zeynel rolüyle ekranlara gelmektedir. Tiyatro oyunlarıyla dikkat çeken oyuncu, Kardeşlerim dizisiyle ekranlarda.alper haliloglu resmi

Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Bölümü mezunu olan oyuncu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Bölümünden de mezun olmuştur.

“Sınır” ve “Cehennem Boş” adlı tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu, “Avrupa Şarkısı” adlı oyunda proje asistanı olarak görev almıştır. “Kardeşlerim” dizisiyle kariyerine devam etmektedir.

Kardeşlerim Zeynel Tiyatro Oyunları

  • Sınır – 2017
  • Cehennem Boş – 2019

Kardeşlerim dizisi Zeynel Dizileri ve Filmleri

  • Kardeşlerim (Zeynel) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu