Dizi Karakterleri

Kardeşlerim Aybike Kimdir? Oğulcan’ın Kardeşi

Kardeşim Aybike kimdir? Atv ekranlarında her Cumartesi yayınlanan NGM Medya yapımı Kardeşlerim dizisinde Aybike rolüne hayat veren oyuncu hakkında aradığınız tüm detaylar sizlerle!

Kardeşlerim Dizisi Aybike Kim? Kardeşlerim Oyuncuları Aybike

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim’de Aybike, Orhan ve Şengül’ün kızıdır. Gerçekleri eğip bükmeden olduğu gibi söyleyen Aybike mizaç olarak annesi benzese de ona göre daha merhametlidir. Ancak annesi gibi kendi çıkarı ön plandadır.kardeslerim aybike resmi

Sınıf arkadaşı olan Berke’ye aşık olan Aybike, iftiraya uğrayınca Kadir onu korur. Bu olayın sonrasında Berke adam toplayıp saldırır, Orhan hastanelik olur hatta felç kalma ihtimali söz konusudur.

Kardeşlerim Aybike Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Melis Minkari Kardeşlerim dizisinde Aybike karakterine hayat vermektedir. 20 Ağustos 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Özel Şişli Teraki Lisesi’nden mezun olduktan sonra gitar ve bateri eğitimi almış, ardından oyunculuk eğitimi ile yola devam etmiştir.melis minkari resmi

2021 itibariyle 23 yaşında olan oyuncu, Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almış ve “Love 102” dizisinde rol almıştır. melis minkari kim resmiGaye Sökmen Ajans oyuncusu olan oyuncu “Kardeşlerim” dizisinde Aybike rolüyle de büyük bir başarı elde etmiştir.

Melis Minkari Dizileri ve Filmleri

  • Aşk 102 (Love 102) – 2021
  • Kardeşlerim (Aybike) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu