Dizi Karakterleri

Kardeşlerim Berk Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim Berk kimdir, gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide ve filmde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Kardeşlerim Dizisi Berk Kimdir? Kardeşlerim Berk Karakteri

Cumartesi akşamlarının beğenilen dizisi Kardeşlerim’de seyircinin en nefret ettiği karakterlerden biri de Berk karakteri.

Doruk’un arkadaşı olan Berk, gönlünü Doruk’un kardeşi Melisa’ya kaptırır. Ancak bu ilgisinin karşılığını bir türlü alamaz. Kardeşlerim dizisinde Kaan için tıklayınız.

Melisa’nın Kadir ile sevgili olması en çok Berk’i üzer. Kavgacı bir mizaca sahip olan Berk’in babası da Akif’in korktuğu insanlardan biridir.kardeslerim berk resmi

Varlıklı bir ailede yetişen Berk istediğini elde edemediğinde etrafındaki her şeye zarar verebilecek bir mizaca sahiptir.

Kardeşlerim Berk Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Recep Usta Kardeşlerim dizisinde Berk karakterine hayat vermektedir. TRT 1 ekranlarında Ramazan ayı boyunca yayınlanan “Mavera” dizisinde Mansur Ata karakteriyle de dikkat çeken oyuncu, “Şahsiyet” dizisiyle tanınmıştır.recep usta resmi

2 Kasım 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Akrep burcu olan oyuncu, “İnci Krallığı Prensesleri Müzikali” adlı tiyatro oyununda hem oyuncu hem de asistan olarak yer almıştır.

Recep Usta Dizileri ve Filmleri (Kardeşlerim Berk Oynadığı Diziler)

  • Şahsiyet (Deva) – 2018
  • Mavera: Hace Ahmed Yesevi (Mansur Ata) – 2021
  • Kardeşlerim (Berk) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu