Dizi Karakterleri

Kardeşlerim Berk’in Annesi Ayla Kimdir? Gerçek Adı

Kardeşlerim Berk’in Annesi Ayla rolüyle bakın diziye hangi güzel oyuncu dahil oldu! Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim dizisine taze kan!

NGM Medyanın yapımcılığını üstlendiği Cumartesi akşamlarına damga vuran Atv dizisi Kardeşlerim dizisinde Berk’in ailesi dahil oldu. Dizide Berk’in annesi Ayla rolüyle bakın kim dahil oldu! Kardeşlerim dizisinde Resul hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kardeşlerim Berk’in Annesi Ayla Gerçek Adı Dizileri

Aslı Mavitan Kardeşlerim dizisinde Ayla rolüne hayat vermektedir. Berk’in annesi Ayla rolüyle dikkat çeken oyuncu, son olarak “Menajerimi Ara” dizisinde Mayda rolüne hayat vermişti.kardeslerim berkin annesi kimdir resmi

Aslı Mavitan; 22 Kasım 1980 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aslı henüz 2 yaşındayken annesi ile babası boşanmıştır. Annesi 1973 yılında Türkiye güzel olmuştur. (Yıldız Arhan). Aslı annesi ile birlikte yaşamıştır. Annesi 1988 yılında aslı henüz 8 yaşındayken Ahmet Mavitan ile dünya evine girmiştir. Aslı da 18 yaşında geldikten sonra üvey babasının soy adını almıştır.asli mavitan resmi

Lisans eğitimini İstanbul Yeditepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde almıştır. Okulu bitirdikten sonra TV 8 de haber spikerliği yapmıştır. Bir çok kanalda sunucu ve spikerlik yapan Aslı Mavitan TV 8 de sunduğu hafta sonu haberleri alanında en iyi ana haber akşam spikeri unvanını almıştır.

Sunuculuk ve haber spikerliğinden oyunculuğa geçiş yapan Aslı Mavitan, Kardeşlerim dizisi Berk’in annesi Ayla rolüyle kariyerine devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu