Dizi Karakterleri

Kardeşlerim Dizisi Cemile Kimdir? Gerçek Adı

Kardeşlerim Dizisi Cemile diziye damga vuran karakterlerden biri olarak ekranlara gelecek. Yeni sezonda izleyeceğimiz Cemile rolüne ise bakın hangi güzel oyuncu hayat verecek!

Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları Cemile Kim?

NGM Yapım şirketinin yapımcılığını üstlendiği Serkan Birinci’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim dizisinde Cemile, dizinin ikinci sezonunda ekranlara gelecek.

kardeslerim dizisi cemile resmiKardeşlerim dizisinde Cemile yetimhanede yaşayan bir genç kız olarak karşımıza çıkacak. Ekibin yeni yüzü Cemile karakterine ise bakın kim hayat verecek!

Kardeşlerim Dizisi Cemile Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Nilsu Yılmaz Kardeşlerim dizisinde Cemile karakterine hayat vermektedir. İzmir doğumlu oyuncu son olarak “Kırmızı Oda” dizisinde Melek karakterine hayat vermiştir.nilsu yilmaz resmi

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü oyuncusu olan oyuncu “Aşk Tesadüfleri Sever ” sinema filminde Ayla karakterine hayat vermiştir.

Ardından TRT 1 dizisi “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Dilruba karakterine hayat veren oyuncu Melek karakteriyle “Kırmızı Oda” oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Yeni sezonda ise Atv dizisi Kardeşlerim dizisinde Cemile adlı bir genç kıza hayat vermektedir.

Kardeşlerim Dizisi Cemile Yaşı

19 yaşındadır.

Kardeşlerim Dizisi Cemile Dizileri ve Filmleri

  • Davetsiz Misafir – 2013
  • 20 Dakika – 2013
  • Ufak Tefek Cinayetler – 2018
  • Aşk Tesadüfleri Sever 2 (Ayla) – 2020
  • Payitaht Abdülhamid (Dilruba) – 2019 / 2020
  • Kırmızı Oda (Melek) – 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu