Dizi Karakterleri

Kardeşlerim Dora Kimdir? Emir’in Kız Arkadaşı

Kardeşlerim Dora kimdir diyenler aradığınız tüm detaylar yazımızda sizleri bekliyor! Bu yazımızda hem Dora hem de Dora karakterine hayat veren oyuncu hakkında detaylar sizlerle!

NGM Medyanın yapımcılığını üstlendiği Cumartesi akşamları Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Dora, Emir’in kız arkadaşıdır. Emir’in ailesi normalde yurtdışında yaşasa da Emir, kız arkadaşı Dora İstanbul’da olduğu için sık sık İstanbul’a gelmektedir.

Güzelliğiyle dikkat çeken Dora, Ömer’in ailesini pek de beğenmez. Emir ise Emel ve ailesinden nefret etmektedir. Onları bulduğu her fırsatta küçük düşürmeye çabalar. Kardeşlerim dizisi İlknur için tıklayınız.

Kardeşlerim Dora Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Ilgaz Kaya Kardeşlerim dizisinde Dora karakterine hayat vermektedir. Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Elbet Bir Gün” dizisinde rol almış olan güzel oyuncu Boğaziçi Üniversitesi mezunudur. Haliç Üniversitesi’nde de Tiyatro Bölümünde eğitimini tamamlamıştır.ilgaz kaya resmi

İlk olarak “İstanbullu Gelin” dizisinde Esma Sultan’ın gençliğine hayat vermiş olan güzel oyuncu, “Hekimoğlu” dizisinde Mine adında bir öğretmene hayat vermiştir.kardeslerim dora resmi

“Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü?” filminde yer alan oyuncu yeni sezonda Kardeşlerim Dora rolüyle kariyerine devam etmektedir.

Ilgaz Kaya Dizileri ve Filmleri

  • İstanbullu Gelin (Genç Esma)
  • Hekimoğlu (Mine Öğretmen)
  • Çerçeve
  • Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü?
  • Elbet Bir Gün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu