Dizi Karakterleri

Kardeşlerim Doruk Kimdir? Gerçek Adı Yaşı

Kardeşlerim Doruk kim? Atv ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi Kardeşlerim dizisinde Doruk karakterine hayat veren oyuncu bakın hangi dizilerde rol almış, gerçek adı ve hayatı hakkında merak edilen tüm detaylar sizlerle!

Kardeşlerim Doruk Atakul Kim?

NTC Medyanın yapımcılığını üstlendiği Atv ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Doruk Atakul, Akif’in oğludur.

Nebahat’ın oğlu olan Doruk, başlarda acımasız bir mizaçla karşımıza çıkan Doruk, Asiye’ye olan ilgisiyle Asiye gibi yufka yürekli biri oldu.

İkili hem şarkılar söyledi hem de aralarındaki nefreti aşka dönüştürdüler. Doruk Asiye’ye iyice aşık olurken, Doruk’un eski sevgilisi Harika iyice çılgına döndü.kardeslerim doruk resmi

Bu nedenle de bulduğu her fırsatta Asiye’yi küçük düşürmeye çalışır ama bu davranışları Doruk ve Asiye’nin birbirine daha da sıkı bağlanmasına ön ayak olur. Kardeşlerim dizisinde Harika için tıklayınız.

Kardeşlerim Doruk Gerçek Adı Yaşı

Onur Seyit Yaran Kardeşlerim dizisinde Doruk Atakul karakterine hayat vermektedir. 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu modellik de yapmaktadır.onur seyit yaran resmi

Haliç Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olan Yaran, “Kalk Gidelim” dizisinde Canberk rolüyle tanınmıştır. “Vuslat” dizisinde Enes karakteriyle izlediğimiz oyuncu Kardeşlerim dizisinin Doruk’u olarak ekranlardadır.

Onur Seyit Yaran Dizileri ve Filmleri

  • Kalk Gidelim (Canberk Dal) – 2017 / 2019
  • Vuslat (Enes) – 2019 / 2020
  • Kardeşlerim (Doruk) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu