Dizi Karakterleri

Kardeşlerim Emir Kimdir? Şennur’un Oğlu

Kardeşlerim Emir bakın hangi dizilerde de oynamış! Atv ekranlarının fenomen dizisi Kardeşlerim dizisinde Emir rolüne hayat veren oyuncu hakkında merak edilenler sizlerle!

Aldığı reytinglerle dikkat çeken Atv dizilerinden Kardeşlerim dizisinde Emir, Şennur’un oğludur. Ömer, Emir’in hal ve tavırlarından rahatsız olmuştur.

kardeslerim emir resmiZengin bir ailede yetişen Emir, insanları küçük görmeye bayılır. Kız kardeşi Özge de ondan farklı değildir. Kardeşlerim dizisinde Özge için tıklayınız.

Kardeşlerim Emir Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Enes Demirkapı Kardeşlerim dizisinde Şennur’un oğlu Emir olarak ekranlara gelmektedir. Son olarak TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı” dizisinde Emre karakterine hayat vermiştir.enes demirkapi resmi

1997 yılında dünyaya gelen genç oyuncu İstanbul doğumludur. Tarkan’ın “Yolla” adlı şarkısının klibinde rol almış olan oyuncu “Gülperi” dizisiyle sektöre adım atmıştır.

Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Ece Sükan ve Tarık Pabuçcuoğlu gibi isimlerin kadrosunda olduğu Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Gülperi” dizisinde Gökhan karakterine hayat vermiş olan oyuncu, ardından “Masumlar Apartmanı” dizisinde Emre karakterine hayat vermiştir.

Yeni sezonda ise Kardeşlerim dizisinde Emir karakterine hayat vermektedir.

Enes Demirkapı Dizileri ve Filmleri

  • Gülperi (Gökhan) – 2018 / 2019
  • Masumlar Apartmanı (Emre) – 2020
  • Kardeşlerim (Emir) – 2022
  • Masumlar Apartmanı (Emre) – 2020

Kardeşlerim Dizisi Emir Boyu Kilosu

1.82 m boyunda olan oyuncu 75 kg ağırlığındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu