Dizi Haberleri

Kardeşlerim Kadir Neden Ayrıldı? İşte Yanıtı!

Kardeşlerim Kadir neden ayrıldı sorusu seyircinin en merak ettiği soruların başında yer alıyor. Ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisinden ayrılan oyuncunun ayrılmasının nedeni bakın neymiş!

Cumartesi akşamları Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Kadir karakteri yaşadığı trafik kazası sonrasında vefat etmiştir. Seyirci bu nedenle Kadir’in gitmesine şaşırmıştı. Çünkü Kadir dizinin ana karakterlerinden biri olması nedeniyle gidişi beklenmiyordu. Bakın oyuncu neden ayrılmış!

Kardeşlerim Kadir Neden Ayrıldı Sorusunun Yanıtı

Kardeşlerim dizisinde Kadir rolüne hayat veren Halit Özgür Sarı Kardeşlerim dizisine veda etti. Oyuncu yeni bir dizi ile mi anlaştı sorusu gündeme gelse de oyuncunun şu an için yeni bir projeye sıcak bakmadığı dile getirildi.kardeslerim kadir neden ayrildi resmi

Halit Özgür Sarı dizisinin senaryosunu eleştirdiği için ayrıldı denilse de oyuncunun aslında senaryo gereği çıktığı belli oldu. Dizinin ilk bölümlerinde yalnız başına kalan gençlerin dramı ele alınmışsa da sonrasında yaşanan olaylar ardından dizi aşkın ön planda olduğu gençlik dizisi olarak devam etmiştir. Kardeşlerim Kadir oynadığı diziler için tıklayınız.

Bu nedenledir ki dizinin reytinglerinde de bir düşüş gözlenmiştir. Bu nedenle Kadir’in gidişiyle dizi yine dramın ağır bastığı bir dizi haline dönüşmüş kısaca başladığı noktaya dönmüştür. Kardeşlerim Kadir neden ayrıldı sorusunun yanıtı bu şekildedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu