Dizi Karakterleri

Kardeşlerim Kadir Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Cumartesi akşamları Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisi Kadir karakteri dikkat çekiyor. İşte Kardeşlerim Kadir kimdir, Kardeşlerim Kadir gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide oynadı sorularının yanıtları!

Kardeşlerim Kadir Karakteri Nasıl Biri?

Celil Nalçakan’ın Akif rolüne hayat verdiği Kardeşlerim dizisinde Kadir, Hatice ve Veli’nin en büyük evladıdır. Kardeşleri için canını verilebilecek kadar iyi yürekli olan Kadir, babasına da destek olmak için bulduğu işe gider.kardeslerim kadir resmi

Anne ve babasının vefat etmesinin ardından kardeşlerine hem ana hem de babalık yapan Kadir, acısını belli etmemeye çalışsa da çaresiz kalıp içi kan ağlayarak kardeşini yurda bırakmaya karar verir. Gururlu bir delikanlı olan Kadir rolüne ise bakın kim hayat verecek!

Kardeşlerim Kadir Gerçek Adı Dizileri

Halit Özgür Sarı Kardeşlerim dizisinde evin abisi Kadir rolüyle dikkat çekmektedir. Son olarak “Kırmızı Oda” dizisinde rol alan oyuncu hakkında merak edilen detaylarla devam edelim.

Halit Özgür Sarı Kimdir? Yaşı Dizileri

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Bilgi Üniversitesi mezunudur. “The Protector (Hakan Muhafız)” dizisinde rol alan oyuncu Kardeşlerim dizisinden önce bakın hangi dizide ve filmde rol almıştır.halit ozgur sari resmi

Halit Özgür Sarı Dizileri ve Filmleri

  • Diriliş Ertuğrul (Süleyman) – 2018 / 2019
  • The Protector (Arif) – 2020
  • Şampiyon (Kerem) – 2019 / 2020
  • Kırmızı Oda (Klinik Müdürü) – 2020
  • Yaz 96 – 2020
  • Kardeşlerim (Kadir Eren) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu