Dizi Karakterleri

Kardeşlerim Ömer Kimdir? Yiğit Koçak Biyografisi

Atv ekranlarında Cumartesi akşamlarına damga vuran Kardeşlerim dizisinde Ömer karakteri seyircinin dikkatinden kaçmadı. Bakın Kardeşlerim Ömer kimmiş, kaç yaşında, hangi dizide oynamış!

Kardeşlerim Ömer Karakteri Nasıl Biri?

Kardeşlerim dizisinde Ömer, Asiye’nin ikiz kardeşidir. Anne ve babasının kaybeden Ömer, abisi Kadir’e destek olmak istese de Ömer’in abisi buna müsaade etmez. Tek isteği kardeşi Ömer’in okuyup bir iş sahibi olmasıdır.

Doktor olmayı hayal eden Ömer için hem yetim hem de öksüz kaldıktan sonra zor günler başlar. İsyan ettiği vakitler olsa da abisini üzmemek için içine atmaya çalışır.kardeslerim omer resmi

Hayata isyan ederken kimi kez abisini de ikiz kardeşini de üzer. Okuldan tanıdığı Melisa’ya aşık olsa da bu aşkını bir türlü itiraf edemez. Melisa’nın yardım ettiği anlardan hep etkilenir.

Kardeşlerim Ömer Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Oynadı?

Yiğit Koçak Kardeşlerim dizisinde Ömer karakterine hayat vermektedir. Melisa’ya olan aşkı ile dikkat çeken Ömer rolüyle izlediğimiz oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Yiğit Koçak Kimdir? Yaşı Oynadığı Diziler

12 Ekim 1995 tarihinde Samsun’da dünyaya gelmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü öğrencisidir. yigit kocak resmi

Akademi 35, 5’ta oyunculuk eğitimi alan oyuncu “Seni Kimler Aldı” ile sektöre merhaba demiştir. Son olarak “Gel Dese Aşk” dizisinde rol almıştır.

Kardeşlerim Ömer Boyu Kilosu

188 cm boyunda, 76 kg ağırlığındadır.

Kardeşlerim Ömer Oynadığı Diziler

  • Seni Kimler Aldı (Mehmet) – 2017
  • Kimse Bilmez (Sinan) – 2019
  • Gel Dese Aşk (Onur) – 2020
  • Kardeşlerim (Ömer) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu