Dizi Karakterleri

Kardeşlerim Orhan Kimdir? Cüneyt Mete Biyografisi

Kardeşlerim Orhan karakteri dizide dikkat çeken karakterlerden biri. Kardeşlerim dizisi Orhan kimdir, Kardeşlerim Orhan gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları sizlerle!

Kardeşlerim Orhan Karakteri Kim? Nasıl Biri?

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleriyle seyirciden tam not almaya devam ediyor. Kardeşlerim dizisinde Orhan, amca rolüyle dikkat çekiyor. Şengül ile evli olan Orhan, merhametli bir amcadır. Aybike ve Oğulcan’ın babası olan Orhan, Akif Bey’in sahibi olduğu okulda hademe olarak çalışmaktadır.kardeslerim orhan kimdir resmi

Abisi Veli’den zamanında borç alan Orhan, abisinin vefat etmesinin ardından çocukların ortada kalmasına çok üzülür ama eşi Şengül’ü ikna edip de onların yanında duramaz. Eşine kızsa da çocukların yanında duracak kadar da özgüveni yüksek biri değildir.

Kardeşlerim Orhan Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Cüneyt Mete Kardeşlerim dizisinde Orhan Amca’ya hayat vermektedir. “Aşk ve Mavi” dizisinde Cemal Göreçki rolüyle hafızalara yer eden oyuncu hakkında detaylar ile devam edelim.

Cüneyt Mete Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

9 Eylül 1970 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. “Beni Affet” dizisiyle tanınan oyuncu, son olarak “Aşk ve Mavi” dizisinde Cemal Göreçki karakterine hayat vermiştir.cuneyt mete resmi

Cüneyt Mete Dizileri ve Filmleri

  • Kurtlar Vadisi Terör (Muro) – 2007
  • Dudaktan Kalbe – 2008
  • Ayrılık (Sait) – 2009
  • Beni Affet (Cesur) – 2013 / 2016
  • Aşk ve Mavi (Cemal Göreçki) – 2016 / 2018
  • Kardeşlerim (Orhan Eren) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu