Dizi Karakterleri

Kardeşlerim Süsen Kimdir? Harika’nın Arkadaşı

Kardeşlerim dizisinde Harika’nın arkadaşı Süsen karakteri dikkat çekiyor. Bakın Kardeşlerim Süsen kim, kaç yaşında, daha önce hangi dizide rol aldı, nereli sorularının yanıtları nelermiş!

Kardeşlerim Dizisi Süsen Kim? Nasıl Biri?

Özel bir kolejde eğitim alan Süsen, zengin olduğu için her şeyi elde edebileceğine inanan bir genç bir kızdır.

Melisa ve Harika’nın arkadaşı olan Süsen, Kadir’i beğenir ve onun dikkatini çekmeye çalışır ama Kadir için aşk o kadar geri plandadır. Güzelliğiyle dikkat çeken genç oyuncu ise bakın kimmiş!

Kardeşlerim Süsen Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Lizge Cömert Kardeşlerim dizisinde Melisa’nın arkadaşı Süsen karakterine hayat vermektedir. Kardeşlerim dizisiyle ilk kez kamera karşısına çıkan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.kardeslerim susen resmi

Özyeğin Üniversitesi Oyunculuk Bölümü öğrencisi olan Lizge Cömert, NGM Yapım imzalı Serkan Birinci’nin yönetmen koltuğunda oturduğu, Gül Abus Semerci’nin senaryosunu kaleme aldığı kadrosunda Celil Nalçakan, Simge Selçuk, Ahu Yağtu, Halit Özgür Sarı, Fadik Sevin Atasoy, Su Burcu Yazgı Çoşkun, Yiğit Koçak gibi isimlerin yer aldığı Atv dizisi Kardeşlerim dizisinde Süsen karakterine hayat vermektedir. Ali Sabuncugil Menajerlik oyuncusudur.lizge comert resmi

Lizge Cömert, 16 Ağustos 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir.Aslen İzmirli olan oyuncu ilk kez “Kardeşlerim” dizisiyle kamera karşısına çıkmıştır.

Kardeşlerim Süsen Dizileri ve Filmleri

  • Kardeşlerim (Süsen) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu