Dizi Haberleri

Kasaba Doktoru Hakan Hoca Dizileri Yaşı

Kasaba Doktoru Hakan Hoca rolüyle ekranlara gelen başarılı oyuncu bakın hangi unutulmaz dizide de rol aldı! TRT 1 ekranlarının yeni dizilerinden Kasaba Doktoru dizisinde Hakan Hoca hakkında detaylar sizlerle!

TRT 1 ekranlarında her Cuma yayınlanan Kasaba Doktoru dizisinde Hakan Hoca, gizemlerle dolu bir doktordur. Asıl adı Kemal olan Hakan Hoca geçmişte yaşadıklarından dolayı zor anlar yaşamış, kendine yeni bir çizgi oluşturmuştur.

Kasaba Doktoru Hakan Hoca Gerçek Adı Dizileri

Ozan Akbaba Kasaba Doktoru dizisinde Hakan Hoca karakterine hayat vermektedir. 9 Haziran 1982 tarihinde Kars ilinde dünyaya gelen oyuncu şu an 38 yaşındadır.

kasaba doktoru hakan hoca resmi 2017 yılında Elif Buket Arıkan ile evlenmiştir. Ozan Ali adında erkek bir evladı var. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç mimar ve çevre tasarım bölümünden mezun olmuştur.Eşkıya Oyuncuları - Ozan Akbaba - İlyas Çakırbeyli

İlk defa kamera karşısına 2005 yılına “Kırık Kanatlar” isimli dizi ile geçen Ozan Akbaba Kavak Yelleri, Cennetin Sırları, Kuzey Güney, Arka Sokaklar dizilerinde rol aldıktan sonra 2015 yılında “Poyraz Karayel” isimli dizide canlandırdığı “Taner” karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Kısa bir dönem Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show programında oyuncu olarak yer alan Ozan Akbaba kariyerinin en önemli projesi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli diziye 2015 yılında ilk bölümden itibaren dahil olmuştur. Dizide İlyas Çakırbeyli karakterine hayat vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu