Dizi Karakterleri

Kazara Aşk Nazlı Kimdir? Selin Işık Oynadığı Diziler

Kazara Aşk Nazlı karakteri dizinin en dikkat çeken karakterlerinden bir tanesi. Bakın Kazara Aşk Nazlı rolüyle ekranlara gelen Selin Işık hangi meşhur dizide de rol almış!

Koliba Film imzalı Sadullah Celen’in yönetmen koltuğunda oturduğu Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme aldığı Star Tv dizisi Kazara Aşk dizisinde Nazlı, Civan ile evlenip zengin olma hayallerini kurmaktadır. Hamile olduğu yalanını Civan’a inandırıp nikah masasını otururlar. Civan gerçeği öğrendiğinde iş işten geçmiştir. Nazlı Civan’ın onu bırakmayacağını düşünürken Civan ailesine ne diyeceğini şaşırır. Zira aile Nazlı’dan uzak durması konusunda Civan’ı defalarca uyarmışlardır.

kazara ask nazli resmiBir kaza sonrasında Şimal ile tanışan Civan, bir oyunun içinde bulur kendini. Bu oyun babasını mutlu ederken annesini pek de mutlu ettiği söylenemez. Şimal’in ailesi de Civan’ın ailesi de gerçek hikayeden bihaber ikiliyi evlendirmek için adım atarlar.

Kazara Aşk Nazlı Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? Dizileri

Selin Işık Kazara Aşk dizisinde Nazlı karakterine hayat vermektedir.

selin isik resmiSon olarak “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Özlem karakterine hayat vermiş olan oyuncu 26 Kasım 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Kazara Aşk Nazlı Dizileri ve Filmleri

  • Çılgın Dershane Üniversitede – 2014
  • Siyah İnci (Irmak) – 2017 / 2018
  • Tam Kafadan (Gizem) – 2018
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Özlem) – 2018 / 2020
  • Kazara Aşk (Nazlı Çiçek) – 2021

Kazara Aşk Nazlı Kaç Yaşında?

34 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu