Dizi Karakterleri

Kefaret Avukat Berna Kimdir? Cemre Melis Çınar Kimdir?

Kefaret Avukat Berna diziye taze kan olarak geliyor! Peki Kefaret dizisinde Berna rolüyle izleyeceğimiz Cemre Melis Çınar kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

25 Filmin yapımcılığını üstlendiği Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un başrolünde yer aldığı Kefaret dizisine yeni bir karakter dahil oluyor: Avukat Berna Dündar. Zeynep en son bölümde Ahemt’i Sabri ile aldatmış durumuna düşmüştü.

Zeynep, Sude’nin kendi kızı olup olmadığından kuşkulanmaya başlarken Zeynep’in düştüğü zor durumda bakalım Avukat Berna yardımcı bir rol mü olacak yoksa Ahmet’in yanında yer alan bir isim mi izleyip birlikte göreceğiz.

Kefaret Avukat Berna Gerçek Adı Dizileri

Cemre Melis Çınar Kefaret dizisinde Avukat Berna rolüne hayat vermektedir. Son olarak TV8 dizisi “Kırmızı Oda” dizisinde Alya’nın annesine hayat vermiş olan oyuncu Kefaret dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Cemre Melis Çınar Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Yönetmen yardımıcısı, metin yazarı ve oyuncu kimliğiyle tanınan Cemre Melis Çınar, 13 Mayıs 1991 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir.cemre melis cinar resmi

Marmara Üniversitesi Televizyon Bölümü mezunu olan oyuncu, 2005 yılından beri aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. Kick Box konusunda oldukça iyi olan Çınar, 2013 yılında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde bir cariye olarak ekranlara gelmiştir.kefaret avukat berna resmi

Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan günlük dizi “Yaralı Kuşlar” dizisinde Melis rolüne hayat vermiş olan oyuncu “Kırmızı Oda” dizisinde Alya’nın annesi rolüyle seyircinin unutamayacağı bir oyunculuk sergilemiştir.

Cemre Melis Çınar Dizileri ve Filmleri

  • Elif (Azra) – 2014 / 2015
  • Cenaze İşleri – 2017
  • Yeni Dalga – 2018
  • İçimdeki Hazine (Sema) – 2018
  • Yaralı Kuşlar (Melis) – 2019
  • Kırmızı Oda (Süreyya) – 2020
  • Kefaret (Berna) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu