Dizi Karakterleri

Kırmızı Kamyon İlker Kimdir? Gerçek Adı Yaşı

Kırmızı Kamyon dizisinde İlker karakteri dikkat çekti. Show Tv ekranlarında 31 Mart Çarşamba başlayan Kırmızı Kamyon İlker karakteri hakkında merak edilen detaylar yazımızda sizlerle!

Kırmızı Kamyon Oyuncuları İlker

10. Ev yapımın itfaiyecilerin hayatını konu edinen dizisi Kırmızı Kamyon dizisinde İlker, ekibin en genç elemanlarından biridir. Menekşe’ye olan aşkını henüz kimse bilmese de çift sevgilidir.kirmizi kamyon ilker resmi

İlker için varsa yoksa bir anacığı bir de sevdiğidir. Menekşe’nin babasıyla aynı iş yerinde olduğu için bu ilişkiyi bir süre saklamaya kararlıdırlar. Menekşe’yi çok da kıskanan İlker rolüne bakın kim hayat veriyor!

Kırmızı Kamyon İlker Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Burak Berkay Akgül Kırmızı Kamyon dizisinde İlker karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Maria ile Mustafa” dizisinde rol alan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Burak Berkay Akgül Kimdir? Hangi Dizide Rol Aldı?

1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunudur. Akademi 35.5 Sanat Evi Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Renda Güner Ajans oyuncusudur.burak berkay akgul resmi

Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Maria ile Mustafa” dizisinde Rüzgar rolüyle ilk kez kamera karşısına çıkan Burak Berkay Akgül, yeni sezonda Kırmızı Kamyon dizisinde İlker adlı bir itfaiyeciye hayat vermektedir.

Burak Berkay Akgül Dizileri ve Filmleri

  • Maria ile Mustafa (Rüzgar) – 2020 / 2021
  • Kırmızı Kamyon (İlker) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu