Dizi Karakterleri

Kırmızı Kamyon Uğur Kimdir? Görkem Sevindik Dizileri

Kırmızı Kamyon Uğur kimdir? Show Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan itfaiyecilerin hayatını konu alan Kırmızı Kamyon dizisi Uğur kimdir, gerçek adı nedir, hangi dizilerde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Kırmızı Kamyon Uğur Karakteri Kimdir?

Show Tv ekranlarının yeni sezon dizilerinden biri olan Kırmızı Kamyon yayın hayatına çok yakında başlayacak. kirmizi kamyon ugur resmiHeyecanla beklenen dizinin ana karakteri olan Uğur karakteri şu sözleriyle dikkat çekiyor:

Bir şey hissetmiyorum. Yani sorun üzülmek, kendini dağıtmak falan değil. Bir şey hissetmiyorum oğlum. Kolumu tutup kor ateşe soksan hiçbir şey hissetmiyorum. Bir tek…Geçmişle ilgili bir şey hatırlayınca biri bir bıçak sokup karnımda çeviriyor sanki.

Hayat hikayesiyle olduğu kadar cesaretiyle de bizleri etkileyecek bir karakter olan Uğur karakterine ise bakın “Söz” dizisinin hangi oyuncusu hayat verecek!

Kırmızı Kamyon Uğur Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Görkem Sevindik Kırmızı Kamyon dizisinde ana karakter olan Uğur adlı bir itfaiyeciye hayat verecek.

Görkem Sevindik Bilgileri 

17 Ekim 1986 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan oyuncu 2010 yılından beri aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.gorkem sevindik resmi

2010 yılında “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde Pusat rolüyle ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu, son olarak Show Tv ekranlarının bir diğer dizisi olan “Ramo” dizisinde rol almıştır.

Görkem Sevindik Dizileri ve Filmleri

  • Kurtlar Vadisi Pusu (Pusat Çakır) – 2011 / 2016
  • Kalbim Seni Seçti – 2011
  • Söz (Keşanlı) – 2017 / 2019
  • Ramo (Boz) – 2020
  • Kırmızı Kamyon (Uğur) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu