Dizi Karakterleri

Kırmızı Oda Aynur Kim? Kafeterya Çalışanı

Kırmızı Oda Aynur kimdir, Kırmızı Oda Aynur karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol almıştır sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Kırmızı Oda Aynur Karakteri

Cuma günün en sevilen dizilerinden biri olan Kırmızı Oda dizisinde Aynur, klinikteki kafeteryada çalışmaktadır. Klinikte olan biten her şeyden haberi olan Aynur, mutlu bir aileye sahip olsa da oğlunun evlenmeyi istediği kız nedeniyle bu aralar biraz canı sıkkındır.kirmizi oda aynur resmi (1)

Oğlu Bayram, ailesinin tutucu bir aile olmasına rağmen ailesine uygun olmayan bir kıza aşık olmuştur. Aynur, oğlunun saf yani hemen her şeye inanan biri olduğunu söyleyip defalarca vazgeçirmeye çalıştığını ama oğlunu Nuh deyip peygamber demediğinden dert yanar Doktor Hanım’a.

Doktor Hanım Bayram’ın yanına gelmesini ister ama Bayram işim var diye bahane edip randevuya gelmez. Aynur Hanım mahcup olurken Doktor Hanım nereye kadar kaçacaksın bakalım Bayram diye içinden geçirmektedir.

Kırmızı Oda Aynur Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Sezin Bozacı Kırmızı Oda dizisinde Aynur karakterine hayat vermektedir. 5 Aralık 1977 tarihinde dünyaya gelen oyuncu İstanbul doğumludur.kirmizi oda sezin bozaci resmi

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olan Bozacı, Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

2012 yılında “Oyuncu” adlı sinema filmiyle kamera karşısına çıkan oyuncu, “Şeref Meselesi”, “Anons”, “Babam ve Ailesi”, “Şimdiki Zaman”, “Aşk Ağlatır”, “Bartu Ben”, “İkimizin Yerine”, “Rüzgarda Salınan Nilüfer” adlı yapımlarda rol almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu