Dizi Karakterleri

Kırmızı Oda Ayşe Hoca Bakın Kim! Hangi Dizide Rol Almış!

Kırmızı Oda Ayşe kimdir, Kırmızı Oda Ayşe gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, Deniz’e aşık mı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Cuma günü ekranlara gelen Kırmızı Oda dizisinde Ayşe, klinikte çalışan doktorlardan biridir. Ayşe Hoca, Doktor Deniz’in en iyi öğrencisidir.

Kırmızı Oda Ayşe ve Deniz

Kırmızı Oda dizisinde Ayşe, hocası olan Doktor Deniz’e hayrandır. Doktor Deniz’in en başarılı öğrencisi olan Ayşe, Deniz’in övgü dolu sözlerinden etkilenir. Ona iyice aşık olan Ayşe, Doktor Deniz’in çöpe attığı oyma oyuncağı çöpten alıp saklar.kirmizi oda ayse resmi

Doktor Deniz bunu fark eder. Başta konduramasa da Ayşe’nin ona aşık olduğunu anlar. Ayşe Deniz’in Piraye’yi öptüğünü görünce neye döndüğünü şaşırır.

Kırmızı Oda Ayşe Gerçek Adı

Meriç Aral Kırmızı Oda Ayşe rolüyle dikkat çekmektedir. “Söz” dizisinde rol arkadaşı olan Burak Sevinç de aynı dizide Doktor Deniz rolüne hayat vermektedir.meric aral resmi

17 Kasım 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, “Medcezir” dizisinde Hale rolüyle fenomen olmuştur. “Söz” dizisinde Eyle de oyuncunun kariyerinde önemli bir yere sahiptir.kirmizi oda meric aral resmi

Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan oyuncu, yan dal olarak Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümünde de eğitim almıştır.

Mezuniyetin ardından oyunculuğa başlayan Aral, “Sultan” dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir. “Medcezir”, “Unutursam Fısılda”, “Yüksek Sosyete”, “Hesapta Aşk”, “Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü”, “Biz Böyleyiz” adlı yapımlarda rol almıştır.

Kırmızı Oda Ayşe Kıyafetleri

Doktor Ayşe maskulen bir tarza sahip. Genelde koyu renkte ceket ve pantolonlarla dikkat çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu