Dizi Karakterleri

Kırmızı Oda Boncuk’un Hoşlandığı Can Bakın Kim!

Kırmızı Oda Boncuk’un Hoşlandığı kişi herkesin merak konusu oldu. Hollanda’da karşılaştığı Can karakterine bakın hangi oyuncu hayat vermekte!

Kırmızı Oda Boncuk’un Hoşlandığı Can Karakteri

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda dizisinde Can, Hollanda’da yaşayan bir Türktür. Boncuk alışveriş için çıktığında yolda yorulup bir banka oturur.

Yan taraftaki bankta oturan Can, onu Hollandalı zannedip saati sorar ama Boncuk anlamadığı için kızıp giderken Türkçe konuştuğunu gören Can ‘Türk müydün sen’ diye şaşkınlığını ifade eder.

Boncuk kızarak ayrılır ama belli ki Can’dan etkilenmiştir. Can ile yeniden karşılaştıklarında Can Boncuk’a elma ikram eder. Yurtdışında insan sesine hasret bir hayat süren Boncuk bu ilgiden hoşlanmıştır.

Kırmızı Oda Boncuk’un Hoşlandığı Can Gerçek Adı Dizileri

Feyyaz Şerifoğlu Kırmızı Oda Boncuk’un hoşlandığı Can rolüyle ekranlara gelmektedir. 1991 yılında Rize’de dünyaya gelen oyuncu, Tekstil Mühendisliği mezunudur.kirmizi oda boncukun hoslandigi can resmi 2

Şarkılarıyla dikkat çeken oyuncu “Gidene” adlı parçasıyla adını duyurmuştur. Ajda Pekkan’ın vokalistliğini yapmıştır.feyyaz serifoglu resmi

Hem oyuncu hem de şarkıcı yönüyle tanınan oyuncunun ilk rol aldığı dizi Kırmızı Oda dizisidir. Dizide Burcu Biricik’in canlandırdığı Boncuk karakterinin Hollanda’da karşılaştığı ve aşık olduğu Can karakterine hayat vermektedir.

Feyyaz Şerifoğlu Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Can)

  • Kırmızı Oda (Can) – 2020

Feyyaz Şerifoğlu Kaç Yaşında? (Kırmızı Oda Can)

Başarılı oyuncu 29 yaşındadır.

Feyyaz Şerifoğlu Nereli? (Kırmızı Oda Can) 

Oyuncu Rizelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu