Dizi Karakterleri

Kırmızı Oda Çaycı Hüseyin Kimdir? Gerçek Adı

Kırmızı Oda Çaycı Hüseyin kimdir, Kırmızı Oda Çaycı Hüseyin gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, hikayesi ne sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Kırmızı Oda Çaycı Hüseyin Hikayesi

Hüseyin, klinikte çaycı olarak çalışmaktadır. Sosyal medyada fenomen olma hayalleri olan Çaycı Hüseyin, bulduğu fırsatta bu alanda kendini geliştirir. Teknoloji ondan sorulur.kirmizi oda cayci huseyin resmi

Doktor Hanımın online görüşmelerini ayarlar. Kekeleyerek konuşan Hüseyin kliniğe gelen herkese merhamet doludur. Tuna sayesinde bu işe alınan Hüseyin karakterine ise bakın hangi başarılı oyuncu hayat vermekte!

Kırmızı Oda Çaycı Hüseyin Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Baran Can Eraslan Kırmızı Oda dizisinde Çaycı Hüseyin rolüyle herkesin dikkatini çekmektedir. Genç oyuncu dizide canlandırdığı Hüseyin rolüyle herkesten tam not aldı. Peki Baran Can Eraslan kimdir, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı? İşte bu sorularınızın yanıtları ile yazımıza devam edelim.baran can eraslan resmi

Baran Can Eraslan, 1990 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü mezunudur.

2014 yılında “Yılanların Öcü” adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına çıkan Eraslan, “Hayat Şarkısı” dizisinde Arda rolüne hayat vermiştir.

“Gülizar” dizisinde de rol almış olan oyuncu, daha sonra mini dizi olan “Dengi Dengine” adlı dizide Cenk rolüne hayat vermiştir.

Baran Can Eraslan Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Çaycı Hüseyin)

  • Kırmızı Oda (Hüseyin) – 2020
  • Dengi Dengine (Cenk) – 2019
  • Gülizar (Fuat) – 2018
  • Hayat Şarkısı (Arda) – 2016
  • Yılanların Öcü (Ömer) – 2014

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu