Dizi Karakterleri

Kırmızı Oda Doktor Hanımın Eşi Gerçek Adı Dizileri

Kırmızı Oda Doktor Hanımın Eşi Gerçek Adı Dizileri TV 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kırmızı Oda’da Doktor Hanımın eşi, gerçek adı, yaşı, daha önce rol aldığı diziler yazımızda sizleri bekliyor!

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından esinlenilerek kaleme alınmış olan Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanımın eşi dikkat çekmekte. Aydın Bey, Doktor Hanım yani Gülseren Hanım ile evlidir.

Mutlu anları paylaştığı gibi dertlere karşı da yine birliktedir. Derdi de sevinci de paylaşan Aydın Bey ve Doktor Hanım’ı da hastalıklar ayırmak üzeredir. Ancak anın tadını çıkarmak için büyük çaba sarf ederler.

Kırmızı Oda Aydın Bey Ölecek Mi?

Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanımın eşi vefat edecek mi herkesin merak ettiği sorulardan biri oldu. Birlikte sık sık hastaneye giden Doktor Hanım ve eşi Aydın Bey sağlık konusunda zor günler geçirmektedir.kirmizi oda doktor hanimin esi resmi

Aydın Bey ölecek mi şu an için netlik kazanmasa da çiftimizin üzgün olduğu bu anlar hafızalarımıza yer edecek.

Kırmızı Oda Aydın Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Levent Özdilek Kırmızı Oda Doktor Hanımın eşi Aydın rolüne hayat vermektedir.kirmizi oda levent ozdilek resmi

“Türkler Geliyor”, “Meleklerin Aşkı”, “Deniz ve Güneş”, “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”, “Aslan Ailem”, “Göçebe”, “Görünen Adam”, “Zer”, “Kayıp İnci”, “Sessiz Yalanlar”, “Adı Mutluluk”, “Benim Hala Umudum Var” oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazılarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu