Dizi Haberleri

Kırmızı Oda Doktor Piraye’nin Hikayesi Bakın Ne!

Kırmızı Oda Doktor Piraye’nin hikayesi herkesin merak ettiği konulardan biri olarak dikkat çekmektedir. Güzelliğiyle dikkat çeken Doktor Piraye hakkında merak edilenler ve oyuncu hakkında detaylar sizlerle!

OGM Pictures yapımı TV 8 ekranlarında her Cuma yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Doktor Piraye’nin hikayesi ile başlayacağımız yazımızda daha sonra Doktor Piraye karakterine hayat veren oyuncu hakkında detayları sizlerle buluşturacağız.

Kırmızı Oda Doktor Piraye Hikayesi Dikkat Çekti!

Kırmızı Oda dizisin Doktor Piraye, eşiyle mutlu bir evliliği varmış gibi görünse de aslında zor bir süreçten geçmiş bir doktordur. Eşi onu aldatmış ancak Doktor Piraye başta anlamamış gibi rol yapmıştır ama eşi bu durumun ortaya çıkması için elinden geleni yapmış ve kızılca kıyamet kopmuştur.kirmizi oda doktor pirayenin hikayesi resmi

Telefonundaki mesajları görmesini sağlamış ve adeta ayrılmak istediğini anlatmıştır. Piraye ikizleri için üzülse de boşanma kararı almıştır. En çok üzüldüğü şey ise evlatları olmuştur. Bu boşanma süreci onları nasıl etkiledi diye sürekli düşünmektedir. Evlatları babalarıyla görüşmeye gittiğinde yüreğinde hep bir korku ve yalnızlık vardır Piraye’nin. Doktor Hanım onun bu hallerini anlamış ve en büyük desteği o vermiştir.

Doktor Piraye işinde başarılı bir doktordur. Doktor Deniz ona aşık olmuştur ama Doktor Piraye bunu henüz bilmemektedir. Deniz eşinden ayrıldığında kalacağı ev konusunda Piraye’den yardım ister Piraye de yardım eder. Bakalım Deniz ve Piraye’nin hikayesi nasıl sonlanacak izleyip hep birlikte izleyeceğiz.

Kırmızı Oda Doktor Piraye Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Tülin Özen Kırmızı Oda dizisinde Doktor Piraye karakterine hayat vermektedir. “Bir Başkadır” adlı Netlfix dizisinde yine bir psikiyatriste hayat veren oyuncu Kırmızı Oda dizisinde de Piraye rolüyle dikkat çekmektedir.kirmizi oda doktor piraye resmi

24 Aralık 1979 tarihinde Hatay İskenderun doğumlu olan oyuncu Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü burslu olarak kazanmıştır.

Eğitimini başarı ile tamamlayan Özen, “En Son Babalar Duyar”, “Beyaz Gelincik”, “Cennetin Çocukları”, “Kapalı Çarşı”, “Üsküdar’a Giderken”, “Yalan dünya”, “Aldırma Gönül”, “Muhteşem Yüzyıl:Kösem”, “Ufak Tefek Cinayetler” dizilerinde rol almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu